Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusban 6 hónapos terhes...

Augusztusban 6 hónapos terhes leszek mikor esküvőre leszünk hivatalosak a párommal. Milyen fazonú ruhát ajánlott ilyenkor felvenni ami csinos is de kényelmes is?

Figyelt kérdés

Ez mellett lehet koszorúslány is leszek, de nem volt megkötve hogy milyen fazonú legyen a ruha, csak a színe és hogy alkalmi legyen.

Ez mellett még kicsit aggódom, hogy 6 hónapos terhesen meddig fogom bírni a nagy melegben a lagzit.


2017. máj. 19. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nagyon szépek vannak: [link]
2017. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mell alatt húzott ruhák kényelmesek, mégis elegánsak az állapotos nőknek és praktikusan később is felvehetők. Valami könnyű anyagból, estére ill. még-sincs-kánula esetére egy kardigánnal vagy kiskabáttal, és ha magamból indulok, nem túl magas sarkú szandállal.

Hogy hogyan fogod bírni, az egyéni: volt barátnőm, akit ilyenkor már fekvésre ítéltek, és volt, aki még kirándult, sőt olyan is akadt, aki még a Szigeten "ropta" 8 hónaposan. Én általában jól voltam ilyentájt, bár nem vagyok túl vállalkozó szellem. Messze még az augusztus, meg fogod látni.

2017. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan biztos még, hogy nagy meleg lesz. Egyébként meg mindenképp természetes alapanyagú ruhát vegyél, nehogy nejlont, olyat, ami jól szellőzik, kényelmes, nem szorít, nem vág be sehol, a cipő is vagy lapos talpú legyen, vagy egy kényelmes szandál, amiben több órát kényelmesen kibírsz. Ha mégis kánikula lesz, érdemes egy elegáns kalapot is beszerezni a ruhához, vagy egy szép kis napernyőt, kend le magad naptejjel, legyen nálad hideg víz, legyező, frissítő kendő és túl lehet élni :) legfeljebb nem fogsz annyit táncolni, mint a többiek, de szerintem simán éjfélig el lehet lenni így.
2017. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam ennyi idős terhesen lagziban. Nem kismamaboltban vettem a ruhám, hanem egy sima csini alkalmit (Rouge-ban, azt hiszem). Vártam a vásárlással kb 1-2 héttel a lagzi előttig, hogy lássam, mekkora a pocak. Az a poén, hogy testre simulós volt, de bőven engedett annyit, hogy kényelmesen belefért a pocakom. És most is tudom hordani. Fazonra olyasmi, mint ezen a képen a piros ruhás nőé: [link]

A lagzi meg este lesz, akkor nincs annyira meleg, és addig maradj, amíg jólesik. Ha 10-kor jössz el, azt is mindenki megérti. Én így indultam neki, kb hajnal 1-ig bírtam.

2017. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy maxi ruha (pántos) mindig nyerő egy kismamának :-)
2017. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!