Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek összejött?

Szerintetek összejött?

Figyelt kérdés

A párommal már fél éve nagyon szeretnénk kisbabát, de a gólya eddig elkerült minket. Minden egyes mensikor amikor elkezdődik a vérzés csalódottak leszünk, sírok és valami iszonyat érzés, pedig csak 6 hónap telt el sikertelenül.

Az lenne a kérdésem hogy ki melyik napon lett terhes, ovukor vagy mennyire számolták a napokat vagy csak szerették egymást?

Nekem május 9.én volt meg utoljára 26-28 napos ciklusaim vannak, a vérzésem 4-5 napig tart. A párommal 13. án és 14.én tudtunk együtt lenni, mert sajnos külföldön dolgozik és havonta tud hazajönni, viszont 20.án este szúrkált a bal petefészkem, akkor lehetett tüszőrepedésem gondolom. Ezek szerint nem lehetek terhes? Viszont a melleim kissé fájnak és még másfél hét múlva kell megjönnie....lehet már bebeszélem a tüneteket magamnak. Volt aki nem számított rá mégis terhes maradt? Olyan jó lenne sikertörténeteket olvasni tőletek.

Egy elkeseredett 25 éves fiatal lány


2017. máj. 24. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

November 15-én volt meg a mensturációm. November 22-én, 25-én és 26-án voltunk együtt. December 7-én pedig már pozitívat teszteltem a nem várt előtt. A ciklusaim 27 naposak. Én használtam LH tesztet is.


A felső teszt november 25-én készült az alsó pedig november 26-án.


[link]


Nekünk szerencsénk volt nagyon mert az első hónapban így összejött a baba, viszont szerintem ez mindenkinél teljesen egyéni mert rengeteg dologtól függ, hogy az adott hónap sikeres volt-e vagy sem. Szorítok Nektek nagyon! :)

2017. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindharom esetben hamar sikerult (3-1-3 honapban), de sajnos a masodik nem maradt meg.

Igazabol a tunetek teljesen ketoldaluak, marmint a koraterhes es premens tunetek total megegyezhetnek barkinek barmikor, ertelmetlen figyelni rajuk.


Hogy mennyi az eselyed, hat ha egy egeszseges par vedekezes nelkul szexel peteeres kornyeken akkor 20-25%, ennel biztosabbat nem lehet mondani.


Na masok terhes sztorijait akard olvasgatni mert csak beporgeted magad, ha valaki keveset vart azert, ha tul sokat akkir azert. Minden szervezet mas, az hogy mas mikor esett teherbe a te szamodra nulla relevanciaval bir, inkabb a masik iranyt kene eroltetned, azaz elned a sajat eleted, olyan programokat csinalnod, amiket terhesen vagy kisbaba mellett nem fogsz tudni. Ha nem figyelsz ennyire a "projektelesre" meg idegen emberek terhessegeire, sokkal egyszerubb lesz es jonni fog!

2017. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. Szerintem aki babát szeretne minden gondolata a baba körül forog, vele kel és vele fekszik. Tudom hogy nem kellene rágörcsölnöm és beleélnem magam, csak már várom azt a pozitív tesztet.Mások sikereit meg jó olvasni.
2017. máj. 24. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy időben mindent úgy csináltam, ahogy a nagy küynvben meg volt írva.. számolgattam, méregettem, néztem.... összeadtam... és mégsem sikerült :(

Nagyon magam alatt voltam, nem is értettem... több, mint egy év után történt az eset, hogy a férjem kollegája hívta férjemet, hogy menjen be helyette dolgozni, mert szül a barátnője (aki akkor volt 18 éves és nem tervezték a babát).

Ott nagyon kiborultam (ez mellékesen anyák napja volt), sírtam és ha lehet így mondani, álomba is írtam magam.

Másnap mikor felkeltem, elhatároztam, hogy baromira lesz*rom az egészet... Ha sikerül, oké, ha nem akkor maradunk ketten és élünk ahogy.

Ezidő alatt utazgattunk, kikapcsoltunk lazítottunk, úgy voltunk vele, hogy ketten vagyunk, minden oké - nincs teher, nincs feszkó, nincs görcsölés.

Nagyjából 4 hónap telt el és nem jött meg... ekkor még mindig nem gondoltam, hogy terhes lehetek, nem is fogalalkoztam vele, majd 5 nap után már elmentem tesztet venni :)

Nos, akkor ott volt a dupla csík.

Ma már van 2 gyerekünk.

Egyet tudok neked tanácsolni: hagyd el ezeket a görcsöléseket, mert minnél inkább agyalsz és eszed magad rajta, annál jobban nem fogod se az együttléteket élvezni, nem fogod látni a végét a dolgoknak.

Lazulj, örülj magadnak és a párodnak, élvezzetek ki minden pillanatot. Meglátod, sikerülni fog nemsokára! :)

2017. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a történetedet, és megfogadom a tanácsodat, és szívből gratulálok a 2 gyereketekhez.
2017. máj. 25. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!