Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is, akinek folyamatosa...

Van más is, akinek folyamatosan előjön valami panasza a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
De olyanokra gondolok, amivel aztán lehet járkálni a szakorvosokhoz (fogorvos,urológus,nőgyógyász stb):/ nem a babának van baja, hanem nekem. Terhesség alatt persze minden sokkal nehezebben kezelhető:( De ahogy elmúlik az egyik dolog, előjön a következő :( pedig odafigyelek az egészséges életmódra. még csak a terhesség felénél tartok, nagyon nehéz ez így.

2017. máj. 24. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességem kb félidőig egy bölcsességfoggal kínlódtam végig. Mire kezelve lett nemsokára megint begyulladt, nem tudom hány gyógyszeres csíkot kaptam e hónapok alatt.

A második terhességem 16 hetes korom óta hüvelygyulladás keseríti.

2017. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam így. Két terhesség alatt kb. 5 hugyúti fertőzés, candida, vesemedence tágulat, terhességi cukorbetegség, 22 hetesen perforált vakbélgyulladás (műtéttel), preeklampszia, fenyegető koraszülés. Talán nem hagytam ki semmit....

NEM vállalok több gyereket!!!!! :)

2017. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaaa, és volt egy rossz citológiám is terhesen, ami végül magától rendeződött.
2017. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességem alatt nem volt semmi, de komolyan még télen se, egy kis nátha sem, csodálkoztam is, mert azért azon minden évben átesik az ember (többször is), de kis túlzással még el sem tüsszentettem magam.

Na a másodikban többszörösen megkaptam. Többször volt nagyon durva köhögős vírusos nyavalyám, torokgyulladásom, magas vérnyomásom, nagyon durva aranyerem, hányós vírusom amivel kórházba is kerültem, ínygyulladásom, tele a szám aftákkal, fogfájásom, migrénem, minden.... Rendes gyógyszert persze semmire sem lehetett szedni... nagyon nehezen múltak el. Még szülni is köhögve és rekedten mentem.... :/

2017. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia.Az 1 tethességemnél fog gyulladás.Most 16 hetes terhessen,puffadás,evés után has fájdalom,most torokgyulladás nátha köhögés.És még felénél sem vagyok.Mi jön még?!Most rosszabul viselem,és öszinte leszek várom,h vége legyen.Tudom,h örökké nem tart,mindig ezzel nyugtatom magam.
2017. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
terhesen állandóan fogorvoshoz, urológushoz jártam, meg mindenféle nőgyógyászati bajom is volt, veszélyeztetett terhes voltam, a baba miatt 2 hetente jártam UH ra. Szinte minden 2. nap dokikhoz jártam.
2017. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Furcsa ilyet mondani, de "örülök", hogy nem vagyok egyedül :) Azt gondoltam, hogy csak en vagyok ilyen "szerencsétlen". Az elején veszélyeztetett terhesség, csak fekvés, gyógyszerszedés. Aztán urológusnál, nőgyógyásznál gyakori vendégeskedés. Utána 1,5 hét olyan erős megfázás, amilyen szerintem még életemben nem volt az összes lehetséges tünettel. Utána éjszakai nem alvás, álmatlanság, magas pulzus. Két lyukas fog és most pedig naponta járok fogorvoshoz bőlcsességfog gyulladás miatt, amit valószínű majd ki kell venni. Ez persze állandó fájdalommal, nem alvással és nehéz étkezéssel jár, amitől pedig közérzetileg vagyok rosszul:( emellett az állandó streszz, hogy minden rendben legyen a babával. Várom, hogy újra legyenek nyugot, problémamentes napjaim :)
2017. máj. 24. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Télen nátha,jó kis hányás-hasmenés vírus 2X,terhességi cukor,húgyúti fertőzés... És a herpeszem jött ki a számon újra és újra bármit is követtem el...
2017. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Uh, remélem nem járok igy mint par előttem szóló de nekem volt a legelején megfázás, aztán ráment a fülemre. Vesz.terhes vagyok, volt par ajakherpeszem, rossz kenetem. Most epp a torkom faj. Viszont ha ez számít a vérképem tök jó lett, pedig előtte mindig kritikán aluli volt. A vernyomasom is rendezodott, es ultrahang szerint a pajzsmirigyem is javult a tavalyihoz kepest. Amúgy igen.. Erősen próbálok egészségesen élni, mar amennyire meg normális. Baba szuperül van. 23hkm
2017. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!