Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lh teszt szerint 8. ciklusnapo...

Lh teszt szerint 8. ciklusnapon volt pé?!

Figyelt kérdés

Ez lehetséges? Mert ma vagyok akkor a 12dpon es reggel pozitiv volt 2 db 10es teszt!most este negativ..

Ez csak a 20.ciklusnapom? Ilyen van?

Lehetséges ez?


2017. máj. 24. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Egyreszt nem mindenkinek kozepidoben van, masreszt barkinek lehet extra peteerese is a honapban.
2017. máj. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom mi van mert nagyon halvany a masodik vonal es csak szaradas utan latszik. Ez a teszt sosem csapott be. Nagyon regóta használom!:(
2017. máj. 25. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha korábban volt az ovuláció,akkor lehet pozitív a hcg teszt.Főleg ha tényleg a 8.ciklusnapon volt.De tudsz feltölteni a tesztről képet?

Reggel csinálj még,ha van teszted!

2017. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csináltam de ma teljesen negativ, orvossal beszeltem , ma megnéz. Utána írok mit mondott!:)
2017. máj. 26. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól van,majd írd meg mit mondott!!Drukk!
2017. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat ott adtak egy tesztet h csinaljam meg ami pozitiv lett. Nem lattak semmi rendelleneset. Se gyulladas se baci semmi. A mehszajam kozepen helyezkedik el. Tyuktojas nagysagu a mehem es 11mm a mehnyálkahátya.

22 ciklusnap! Vettem egy corax tesztet ami itthon halvany ugyan de jol lathato pozitív lett

2017. máj. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!