Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petéréssel és ovulációs...

Petéréssel és ovulációs teszttel kapcsolatban van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje már nem védekezünk,de nem is vagyunk rágörcsölve a dolgokra de kb.peteérés környékére időzítünk, eddig még nem jött bébi.

Most netről rendeltem 50 db ovu tesztet.Tegnap előtt kezdtem használni a 12.ciklusnaptól,még semmi második csík :)

2 napja vam középidős fájdalmam,szurkál mind 2 oldalon. A ciklusaim átlagban 31 naposak,de van hogy ugrál,de még határon belül. Igazábol mindig megérzem,ha középidős vagyok,de mivel nekem akár 3-4 napig is fájdogál nem tudom a pontos napot mikor van tüszőrepedésem.Ezért kezdtem tesztelni.

Végülis az lenne a kérdésem,ho,hogygy a fájdalom azt jelenti lesz tüszőrepedésem vagy a tüszőrepedés elmaradhat attól,hogy van fájdalmam?

Egyébként van egy telefonos alkalmazás,NAPTÁRAM a neve,ott sok dolgot ne lehet állítani és ki is számolja kb.mikor van ovu. Nekem most elvileg 30.án...de úgy izgulok:) remélem mutatja az ovu.teszt :)

Köszi ha leirjátok a tapasztalatokat:)



2017. máj. 26. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A naptár nem tudja, mikor ovulálsz, csak kalkulál az edfigi adatokból. Ez matek, nem biosz. A fájdalom jelez, de nem garantál valóban. Hogy mehvolt-e az ovu a hőmérő tudja megmondani.
2017. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Igen,tudom hogy kalkulál ezért kezdtem el időben tesztelni,ha nem lesz eredményes akkor a hőmérőzésre is rá állok.

Köszi :)

2017. máj. 26. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt kimutatta, fájdalmaim sosem voltak. Ha 31 naposak a ciklusaid, akkor valószínű, hogy még nem volt peteérés, folytassad a tesztelést és sok sikert!
2017. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) igen valószínűleg 30-a körül lesz valahogy! Folytatom,remélem elkapom :)
2017. máj. 26. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a netes One Step nem mutatta ki, Expectet vettem drogériában, amit félbe lehet vágni, mert széles, így annak sem vészes az ára, és egyértelműen mutatta.

Az One Step LH teszt csak 6 hetes terhesen lett pozi, amikor a hCG-t mutatta már. :D

2017. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok én is mutat e valamit...a main szintén nincs tesztcsíkom. Ha nem válik be akkor én is másikat próbálok majd :) köszi :)
2017. máj. 26. 19:57
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát lányok...én nem értem ezt...17. Ciklusnapon vagyok ma,egy hete kezdtem tesztelni (2 napja már reggel-este).

Az első pár napban még semmi nem látszott a kontroll csíkon kívül,aztán szépen halványan elkezdett a tesztcsíkom is. Gondoltam majd ma vagy holnap meglesz a csúcs,de nem. Nekem ugye mindig napokon keresztül fáj ilyenkor a hasam,de ma hajnalban iszonyat fejfájásra és hasfájásra ébredtem...gondoltam lehet most van tüszőrepedés,de halványabb a tesztem mint tehnap kb. Azért még próbálkozom...

2017. máj. 29. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!