Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal lassan 2 hete gumi nélkül feküdtem le, és bár kivette időbe, mégis aggódunk hogy esetleg terhes vagyok. Pár rá utaló jel van például: hányinger, volt egy nagyon pici vérzés, fejfájás, hasfájás. Anyukámat nem merem meg kérdezni hogy ez mo lehet mert félek hogy nagyon rosszul reagálna rá... :( (14 éves vagyok)
2017. máj. 27. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Hogy lehet ennyi eszetek hogy nem védekeztek..? Egyáltalán nem biztos hogy időbe kivette.es ha mégis akkor is ott az előváladék!

És imádkozz hogy ne legyél terhes. Es ha megusztad akkor soha többé ne csinálj ilyet!!

2017. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem terhes vagy, és ikrek. De most komolyan, milyen buta kérdés ez? Honnan tudhatnánk? De mivel nem védekeztetek, így jó esélyed van a terhességre. És én is rosszul reagálnék ha ilyen felelőtlen és buta lányom lenne.


Gondolom arról fogalmad sincs mikor volt peteérésed..mindenesetre ha késik, utána egy-két nappal már csinálhatsz tesztet. Nekem ezek tünetek a terhességet jelentették.

2017. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem védekeztünk mert pont nálunk voltunk és ugye én magamnál nem tartok gumit. :( de ez volt ez első és szerintem az utolsó alkalom hogy nem védekeztünk. Ja és a barátommal ráadásul egy suliba, és egy évfolyamba járunk és ez így elég rossz hogy a suliba minden szünetbe ezen agyalunk hogy "mivan akkor hogyha mégis.." Amúgy a terhességi teszt csak azután mutatna ki valamit ha akkor csinálom meg ha nem jön meg? Mert jövő hónapban kéne megjönnie, de addig nem szeretnék várni. Ha most valamelyik nap megcsinálnám akkor kimutatna valamit??
2017. máj. 27. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
nem érdemes tesztelned mielőtt megjönne (vagy kimaradna). hamis negatív lehet, és megnyugszol hogy nem vagy terhes aztán mégis csak korán teszteltél. imádkozz hogy ne legyél terhes és ha nem jön meg akkor tesztelj.
2017. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem mutatna kis semmit. Most már ne aggódj, ha szex előtt nem aggódtatok most már mindegy. Ha terhes vagy már úgyse tudsz mit tenni.
2017. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!😊😊
2017. máj. 27. 22:22
 7/7 anonim válasza:
58%

Uristen...

14 eves meg tanulnod kellene nem szexelni meg hogy baratod legyen..

Ha anyad lennek ugy ki loknelek a labad nem erne a foldet!

2017. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!