Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babának, ha véletlenü...

Árthat a babának, ha véletlenül duplán vettem be a terhes vitamint?

Figyelt kérdés
Meg van határozva, hogy naponta maximum 1 szemet szabad bevenni (Femibion), de véletlenül duplán vettem be. Nem lehet baja a babának a túl nagy dózisú vitamintól?

2017. máj. 26. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem hiszem hogy árt, de ha feketén fehéren le van írva hogy napi 1 szem , akkor hogy tudod VÉLETLENÜL EZT a mennyiséget megduplázni ?? Nem értem !
2017. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Utolso baromi egyszeru. Neha az embernek olyan napja van hogy nem tudja hol all a feje, nekem is volt hogy delutan ugrott be hogy hu bevettem a vitamint vagy nem? Es akkor beveszed, de aztan beugrik az emlekkep hogy hopsz megis bevetted reggel a szokott idoben. Csak epp annyira rutincselekedet hogy nem emlekeztel ra.

Hat ennyire egyszeru ez.

2017. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én alapból rettentő szétszórt vagyok. Volt, hogy csodálkoztam a boltban, miért is kaptam vissza olyan sok pénzt, közben felvilágosítottak, hogy nem ezressel, hanem tízezressel fizettem... :)
2017. máj. 26. 12:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, nálam a terhesség végén a doki mondta, hogy szedjek napi 2-t.
2017. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. máj. 26. 13:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy. Amelyik vitamint túl lehet adagolni, abból nem kerül túl sok a kismamavitaminokba se. B meg C vitaminokból meg a négyszeres adag se árt, a felesleg úgyis távozik vizelettel.
2017. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A felesleget kipisiled, zsirban oldodobol meg nem raknak ezekbe a vitaminokba se olyan sokat, hogy ilyen konnyen baj lehessen belole. Meg amugyse egy alkalomtol lenne baj, hanem ha allandoan 2x-3x vagy meg tobbszor ennyit vennel be. Nem ugy vannak ezek osszerakva.
2017. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, ha aggódsz, akkor holnap ne vegyél be egyet sem.
2017. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno sokféle dolgot jellett szednem össze-vissza időben. Tisztában vagyok a képességeimmel, így alkoholos filccel ráírtam a vitaminra, hogy hanyadikán kellene bevennem. :-)
2017. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!