Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ettől baja a babának?

Lehet ettől baja a babának?

Figyelt kérdés

Tegnap kertipartin voltunk és a vége felé nagyon jó lett a hangulat, a DJ jó dalokat játszott, és táncoltam kb. 2 órát, közel a hangfalakhoz (amik azért nem úgy szóltak, mint egy rockkoncerten...). Elég pörgős számok mentek, úgyhogy azért én is meglehetősen aktívan táncoltam. Persze azért nem ugráltam, csak ráztam magamat, csípőmet forgattam.

Alapból nem vagyok aggódós típus, így nem hinném, hogy gond lenne. Viszont ma reggelre fura mód bal oldalt lett egy kis izomláz a hasamban. Tánctól ilyet még sose éreztem. Ennek kapcsán merült fel bennem, hogy talán a baba mégsem annyira örült a tegnapi bulinak. 13,5 hetes vagyok, így még nem érzem a mozgását, tehát jelezni se tudott, ha nem tetszett neki. Ugye nem lett semmi baja? Ettől azért még nem halhat meg, ugye? Így azért kicsit para, hogy nem érzem őt.


2017. máj. 28. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, semmi baja nem lesz. :) Az utolsó dolog, ami árthat neki, a te tested természetes mozgása. :)

Gondolj bele, van aki minden nap fut.

2017. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is ebben bízok, csak az izomlaz kissé elbizonytalanított. :(
2017. máj. 28. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja, nyugi ha anya boldog, a baba is boldog.

Az izomláz attól van hogy másképp reagál most a szervezeted mindenre. Ha kell vegyél be magnéziumot és pubenj ma kicsit többet.

Konkrétan a baba még nem tud jelezni, de a szervezeted görccsel vagy hasfeszüléssel jelezte volna ha sok a tánc.

2017. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*pihenj ma

bocsi

2017. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat :)
2017. máj. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!