Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes a barátnőm tőlem már...

Terhes a barátnőm tőlem már kB 1 hónap és 3 hét telt el és pár napja tudtam meg mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Hát nem tudom hogy most abortusz rá menjek el vele vagy én nem tudom kivagyok akadva mikor elmondta akkor össze estem szóval ez nekem hirtelen jött nagyon. De elvetetni meg ahhhhh Mi legyen?

2017. máj. 28. 14:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
73%
Ha szenvedne a gyerek mert csórók vagytok és nem tudod eltartani,csak akkor!
2017. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
A nő dönti el, mit csinál a gyerekkel, soha nem a férfi, mivel nem ti hordjátok ki. Ha nem akarja elvetetni, a te kedvedért nem fogja megtenni. Ha normális vagy és szereted, akkor mellette állsz, bárhogyan is dönt. Ha eszetek volt megcsinálni, a következményeket is el kell viselni.
2017. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nektek kellene megbeszélni.
2017. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
93%

Mindenképpen beszéljétek meg, merre tovább.

A gyerekvállalás kettő ember döntése kell,hogy legyen.

Mérlegelni mindent.

Segíteni egymást, bármi is a döntés ,közösen végigcsinálni..

2017. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképp üljetek le és beszéljétek meg felnőtt fejjel, de az ő élete elsősorban, az ő teste, neki kell kihordani, mindenféle változáson keresztül menni és a végén megszülni. Érzékeltesd vele hogy te bárhogy is dönt elfogadod a döntését.
2017. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Úgy van! Ha eszetek volt megcsinálni, a következményét is viseljétek! Ide jössz sírni, hogy jaj terhes lett, nem mintha ez eddig nem lett volna bele a pakliban. Mégis mit gondoltál, a gólya hozza?
2017. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
:DDDDDDDDDDD
2017. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
45%

Már miért csak a nő dönt ??

A döntést ketten kell meghozni..!!

A férfinak is ugyanannyi joga van beleszólni akarja-e a gyereket vagy sem ?

A nő nem magának szül, hanem kettejüknek. A gyerek vállalás közös döntés kell legyen !!!!!

Mivel közösen kell felnevelni.

Legyen már beleszólása mind a kettő félnek. !!!

És mielőtt támadnátok. ezt a véleményt nőként mondom.!

2017. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Közös döntés kéne, hogy legyen az igaz, de a végső szót a nő mondja ki, a férfi max ráhatni tud, mivel nem ő terhes.
2017. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyenek miért szaporodnak? :-(
2017. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!