Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit sírtatok terhesség...

Mennyit sírtatok terhesség alatt, illetve ez lehet a hormonoktól?

Figyelt kérdés

Már megállapítottuk a párommal, hogy egyáltalán nem lettem hisztisebb, mióta terhes vagyok, pedig hallottam már ilyenről.

Most viszont három nap egymás után sírtam, bőgtem valamin, persze mind értelmetlen hülyeség volt, pl nem tudtam letenni egy tálat valahová, és ebből indult ki.

Sose bőgtem még ilyesmiken, és nem is szoktam ennyire gyakran, most viszont jön, és ilyenkor úgy érzem, el vagyok keseredve, azt se tudom, min.

Nektek, ha volt ilyen, mikor múlt el? Szegény párom csak néz, hogy mi bajom van. Árthat ez a babának?

21 hkm



2017. máj. 29. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ez a hormonok miatt van. Én is sírtam néha, de nem vagyok hisztis. Csak ha valami megható jelenetet láttam. :-) És amúgy nem árt a babának. Ez még nem depresszió. 28 hkm
2017. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én azóta kezdem magam hisztisnek érezni. :(
2017. máj. 29. 17:11
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Kétszer. Aznap, amikor meghalt a nagyapám és a temetésén.
2017. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Én is bőgök minden apróság,hülyeség miatt.Pl. szirénázó mentőautó,kiesik a kezemből valami,nem ad puszit a fiam,stb...

Amúgy én hisztis is vagyok,pedig nemterhesen amúgy nem jellemző rám.Bár a férjem azt mondja,első gyerkkel sokkal rosszabb voltam,most nincs oka panaszra☺

2017. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

En a Sparban sirtam el magam, amikor a penztaros megjegyezte, hogy nem tettem ki a "kovetkezo vasarlo" tablat :)

Aztan szegeny nem gyozott bocsanatot kerni, es akkor meg azert kezdtem el sirni mert megsajnaltam ot :)

2017. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
5 vagyok, eszembe jutott, hogy azert is elkezdtem sirni a Kopaszi gaton egy etterem kozepen az asztalnal amikor korbeneztem es mellbevagott egy erzes, hogy milyen boldog vagyok :)))) A ferjem mosolygott de a kisfiam (7 eves, most varjuk a kishugit), nem ertette mi bajom van :)
2017. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én semennyit, de egyébként ez normális, nem árt a babának és igen, a hormonok miatt van. :)
2017. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
terhesség alatt nem sokat, viszont a kórházban szülés után végig bőgtem a hetet amit bent töltöttünk. nem is tudtam miért sírtam csak sírtam.
2017. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Azèrt az elèrzèkenyülès meg a hiszti nem ugyanaz!

Hiszti az, ha a párod èjjel elzavarod boltba, mert te "kívánós" vagy, majd bedurcizol, ha nem megy.

Ez inkább èrzèkenysèg, ami èrthető.

2017. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából azért nevezem hisztinek, mert hülyeségek okozzák, vagy csak úgy jön simán, és persze igyekszem közben nyugtatgatni a páromat, hogy semmi baj, és őt nagyon szeretem, de nem nagyon nyugtatja meg, ha keservesen bömbölök a fülébe. Amúgy szerencsére nem fajult addig, hogy undok, ingerült legyek vele, erről szó sincs.

2017. máj. 29. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!