Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 12. heti genetikai...

Hencsyke kérdése:

Ma voltam a 12. heti genetikai ultrahangon és megállapították, h vastag a nyaki redője a babámnak, valami baj lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2.9mm-t mértek és el is küldtek további genetikai konzíliumra. Olvastam, hogy 1-3mm-ig normális tartományba esik, de nekem ez még is már nagyon határ érték közeli tűnik és aggódok, hogy ne hogy valami baj legyen a kis egészségével.Az orrcsontjára azt írták, h látható és a szívműködéséére, h szabályos és, hogy épnek látszó. Aki volt már hasonló helyzetbe kérem segítsen, hogy nekik mennyi volt az értékük és, h egészséges babájuk született-e? 12-13 hetes kismama

2017. máj. 29. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A kombinált teszt 33 ezer,nem 12.

Én jobban bízok már akkor a niftyben vgy prenában. Nekünk a niftyt mondta a doki,mert velük van szerződésben. És ez ugye igen nem elven vizsgál,szóval 99% pontossággal. Emellé szerződést is kötnek,ha szülés után mégis diagnosztizálják a betegséget fél-egy éven belül,akkor több ezer dollárt adnak az anyának.

A nifty nagyobb arányban vizsgál,mint a kombinált.

Mindenképp meg kell csináltatni vagy a kombit a négyessel,vagy a niftyt. Magasabb redőt pedig a down mellé az edward és patau okoz,ezérr nézik ezeket az alap niftybe. Emellé szív probléma lehet még a redő végett. Ezt nekem is csak a 19.héten nézik uh-n meg.

2017. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2.9nél, orrcsont van...szerintem nem kellene rögtön nifty meg prena. Még határon belül van...eleg a kombinált teszt.
2017. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Végül a konzultáción az amniocentézist (magzatvíz mintavételt) ajánlották, ami ingyenesen kiszűri a kromoazómás rendellenességeket, bár van 1-2% vetélési kockázata is. Bevállaltam, hogy legalább ezeket szűrjék ki és kicsit megnyugodjak az utolsó hónapokra, vagy ha valami baj lenne, akk még engedélyezik a 20-24. hétig az abortuszt, remélem erre nem fog sor kerülni! Köszönöm szépen a válaszokat, főleg azoknak, akik megnyugtattak kicsit a saját példájukat leírva, hogy minden rendben lett velük a jövőben!
2017. jún. 1. 21:28
 14/17 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok! Mikor lesz eredmény?

Írj majd mindenképp, ha tudsz valamit.

2017. jún. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szia!

Nekünk 4,3 mm-t mértek. (A mérés pontos volt.)

Amnióra küldtek, 4 hét után kaptuk meg a negatív eredményt.

Voltunk szív uh-n is a 18. héten, az is negatív lett.


Ma már 3,5 éves gyönyörű, egészséges kislányka. :)

2017. júl. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3,2 nyakiredő, egészséges a fiam.
2017. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni legfeljebb zsíros tarkójú komcsi lesz

[link]

2022. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!