Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idősek voltatok és...

Mennyi idősek voltatok és milyen jövedelemmel rendelkeztetek mikor úgy döntöttetek eljött a gyerekvállalás ideje?

Figyelt kérdés
Most hogy látjátok? Jókor jött a baba?

2017. máj. 30. 16:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Tulajdonkeppen,2580 valamennyi euro!

Mert en kapok tamogatasokat is!

2017. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
91%

Én 41 a férjem 46.

A lakáskörülmények és a vagyoni helyzetünk rendeződött. Mindketten befejeztük a PhD-t, és néhány egyéb posztgraduális képzést ami a hivatásunkban szükséges. Férjem habilitált is. Szereztünk külföldi szakmai tapasztalatokat.

Az együttes jövedelmünk 650 ezer forint volt, de volt kb. 3 évnyi tartalékunk is, így nem jelentett nehézséget a gyerekvállalás, mindent előre beszereztünk, előkészítettünk, a nagyszülők is vállalták, hogy segítenek.


Igen, azt hiszem jól terveztünk. Korábban nem tudtunk volna ennyi figyelmet szentelni az új jövevénynek és szerencsétlen lett volna "mellesleg" gyereket szülni, más feladatok mellett. Most sem könnyű néha, de azért egész más, mint ahogy például az én szüleim csinálták.

2017. jún. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Jah értem, kicsit kevésnek találtam...
2017. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
2000-3000 euró az nem sok. Minimálbért, ha eléri éppen.Mit dolgoztok?
2017. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!