Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete késik és halvány de...

Egy hete késik és halvány de pozitiv tesztjeim vannak?

Figyelt kérdés

nem jött meg egy hete késik, és 2 napja hányingerrel és hányással szenvedek, amugy nem gorcsolok nem fáj semmi mint elso babaval (vetélés lett belőle)

holnap megyek orvoshoz, lehet h méhenkivuli és azért nem erősödik a teszt vagy elhalt terhesség??

egyáltalán lehetséges h 5 hetesen hányjak?


2017. máj. 30. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi ezt innen nem tudatjuk. Holnap kiderül. Drukkolok!
2017. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sokminden állhat a háttérbeb,de ha halvány a teszt az mindenkèpp terheséget jelent.Milyen halvànyak a tesztjeid?Kèpet tudnàl nekem nutatni?Mert lehet ami neked halvány az nekűnk pont nem az😊
2017. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azokat pénteken és csütörtökön csináltam azóta nem mert elutaztunk és ma értem haza.:) 11re megyek a dokihoz nemsokára megyek a boltba és veszek egyet h azóta erősödött -e :)

köszönöm a válaszokat.:)

2017. máj. 31. 07:53
 4/9 p.szabina1223 ***** válasza:
A halvány pozitiv teszt is pozitiv, majd erősödik az a csík.
2017. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma már negativ de megyek orvoshoz
2017. máj. 31. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem kémiai terhesség volt, én is így jártam. :( Sajnálom. Írj, hogy mit mondott a doki!!
2017. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nála pozitiv volt a teszt halványan, hát méhenkivülire vagy cisztára gyanakszik, mert folyadékot talált a méhem mögött, és az ciszta is lehet meg méhenkívüli baba is.. mivel fájdalmam, hőemelkedésem stb nincs igy marad az h várunk és ha rosszul vagyok kórház, mert nem lát semmi rendelleneset , első vérzés után kontroll. egyenlőre ennyi, meg h szte most sokat fog emiatt késni
2017. máj. 31. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hCG-t kéne nézni 2 naponta vérből. :S
2017. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rábízom magam a 3év alatt egyszer sem csalódtam, meg 1 hete voltam hcg vérvételen mivel most volt vetélésem vagyis 5 hete
2017. máj. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!