Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 160g szénhidrát diétát sikerül...

160g szénhidrát diétát sikerült betartanotok? Engem már nagyon idegesít ez a számolgatás.

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Idővel nem számolgattam, csak megbecsültem, miben mennyi ch van. Utána mértem a cukromat.

Ha arra odafigyelsz, hogy mit eszel és mennyit, nem azon a pár gramm eltérésen múlik a siker.

2017. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

160 gramm az nem kevés.

Én 107 grammot tartok, simán megoldható.

2017. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhesen 107 gramm az édes kevés...150 grammot szoktak javasolni, ha nagy gáz van, egyébként kismamáknak a 180 grammos szokott lenni. Számolgatni majdnem felesleges.... én max egy hétig számolgattam, utána már szemre tudtam miből mennyit lehet... Nem mondom, hogy totál változatos az étkezésem, de számolgasson a nyavalya. 3 hét alatt a cukrom is szépen javult, így tényleg fölös számolgatni. Tudni kell mi az ami gyors és mi az ami lassú ch és azt az elvet kell betartani miből mikor kell enni. Sőt elvileg az előírt ch grammot minimum meg kellene enni... bár azért annyit néhány kajából nehéz megenni :D
2017. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kismamaként 140 g-os ch diétán voltam, szerintem simán tartható volt. Mindenhova mérleggel mászkáltam, kicsit sem néztek hülyének. :)

Nekem a legrosszabb az édesség megvonás volt, de miután felfedeztem egy diabetikus cukit, már azzal sem volt gondom.

2017. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán tartottam. Nekem az segített, hogy 38. hétig dolgoztam, így megvolt a napi ritmus és a kolléganők is elkezdtek egészségesen étkezni, így napközben elcsábulni se tudtam.
2017. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 évig gond nélkül csináltam, nem volt nehéz betartani, aztán a GYED lejártával visszamentem dolgozni...
2017. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!