Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem de az apa...

Terhes lettem de az apa teljesen elzarkozik a babatol, hallani sem akar rola, en viszont nagyon varom mar a Kicsit, emiatt viszont az utobbi idoben kezdett lelkiismeretfurdalasom lenni, volt mas is igy?

Figyelt kérdés
Becsuszott baba volt es voltak problemak a terhesseg elejen,es ugy voltam vele h ennyire elni akar akkor maradjon.es nagyon varom ot.szuleim,baratnoim,csaladtagok,csak az apa nem.nem is erdeklodik felole..es amiatt h en megis igy varom kezdem rossz embernek erezni magam..valoszinu a hormonok is kozre jatszanak ebben..mas is volt hasonloan?
2017. máj. 31. 19:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%
Jo ember vagy es bator. Ennek a picurnak te vagy az edesanyja, es milyen jo hogy mar most igy szereted ot. A parod legalabb 50%ban a felelos a tortentekert, nem egyedul hoztad ossze a dolgot:) ugyhogy ha nem kepes felelosseget vallalni felnott ferfi letere, ez rola allit ki szegenysegi bizonyitvanyt. Teljesen logikatlanul ervel az, aki ertetlenkedik hogy miert nem veteted el a babat ezert a kapcsolatert. Nem tudom, kinek mi mennyit er, de egy ilyen ferfiert felaldozni egy picur eletet? Ha vegiggondolod, mar tudod is a valaszt:)
2017. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
En mindig ugy gondoltam hogy ha valasztani kell egy ferfi es a gyerekem kozott akkor nincs olyan ferfi aki miatt elhagynam vagy elvetetnem a babamat.es ezt a baba szuletese utan is igy gondolom ha esetlegesen majd part keresek.ha nem szereti a gyerekem akkor nincs helye az eletemben annak a ferfinek.a gyerekem a legfontosabb az eletemben es o az elso minden mas elott
2017. jún. 1. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!