Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem de az apa...

Terhes lettem de az apa teljesen elzarkozik a babatol, hallani sem akar rola, en viszont nagyon varom mar a Kicsit, emiatt viszont az utobbi idoben kezdett lelkiismeretfurdalasom lenni, volt mas is igy?

Figyelt kérdés
Becsuszott baba volt es voltak problemak a terhesseg elejen,es ugy voltam vele h ennyire elni akar akkor maradjon.es nagyon varom ot.szuleim,baratnoim,csaladtagok,csak az apa nem.nem is erdeklodik felole..es amiatt h en megis igy varom kezdem rossz embernek erezni magam..valoszinu a hormonok is kozre jatszanak ebben..mas is volt hasonloan?
2017. máj. 31. 19:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
teljesen helyesen érzel. az apa is tudta, hogy a szex gyerekkel járhat. az, hogy ő hogy érez, eléggé másodlagos ahhoz képest, hogy ha belekényszerítene, hogy elvetesd, a picinek az életét venné el. az a normális, ahogy te érzel! a baba a leggyönyörűbb csoda a világon!! tarts ki!!!
2017. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

Végképp ne szégyelld magad mert 3indenki azt mond, amit akar. Majd abbahagyják. Inkább legyél büszke magadra, mert nagyon a helyén van a szíved! A gyermeked imádni fog, te leszel a mindene!

Azért lehetnek kétségeid most, mert a hormonok us változnak ilyenkor a nő szervezetében ami okozhat handulatongadozást. A félelmeid is emiatt lehetnek, de ne hagyd, hogy ez elbizonytalanítson! Meglátod, minden rendben lesz! Kitartást és jó egészséget kívánok Nektek!

2017. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Szia! 29 hetes várandós vagyok. Mi sem terveztük a babát, de jött és én nagyon örültem neki. Mikor elmondtam neki a hírt, először ledöbbent, de utána ő is nagyon örült, együtt terveztük az életünket... Aztán mikor 14 hetes voltam lelépett... Utána még tartottuk néha a kapcsolatot, de most pár napja megírta nekem, hogy már nem akar látni.

Tudom milyen rossz, mikor az apa felől érdeklődnek :( Nekem már ebből annyira elegem van, mikor jönnek azokkal a kérdésekkel, hogy ki az apa, miért nincs fent rólunk a közösségi oldalon közös kép, apás szülés lesz-e stb... Én meg mit mondjak? Nem akarok siránkozni idegeneknek, így lerendezem annyival, hogy minden rendben :(

Nekem az miatt van lelkiismeret furdalásom, hogy apa nélkül fog felnőni a gyerek :(

2017. jún. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó vagyok: Ja és úgy volt, hogy nem is lehet orvosi segítség nélkül gyermekem... így nem volt kérdés, hogy megtartom-e!
2017. jún. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nekem amugy ugyan igy volt utolso.10evig szedtem fogamzasgatlot illetve szojas etrendet folytattam nagyon durvan.ez a ketto teljesen felboritott mindent a hormonhaztartasmban.fel evig nem jott meg.nem volt peteeresem.semmim.elmentem orvoshoz,kaptam ra gyogyszerrket,nagy nehezen megjott utana de evekig vagy heteket vereztem vegig vagy nem jott meg egyatalan.mondta az orvos h keszuljek arra h ilyen hormongondok mellett termeszetesen nem is lehet gyerekem.iszonyu sokat szenvedtem vele eveken keresztul..

En amugy teljes mertekben megertem amit az apaval kapcsolatba erzel amikor rakerdeznek..nalam ugyan igy van.bar en bennem még van remeny h talan idovel meggondolja magat.de ha nem,akkor ugy vagyok vele hogy egy ilyen ember jobb ha nincs a gyerekem kozeleben.arra nincs szuksege a gyereknek h hol jon hol nem.vagy megigeri h jon es utana felszivodik.ha nem jon es ha nem gondolja meg magat akkor jobb is h nincs:(

2017. jún. 1. 07:18
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

#10

Kérdező: az apa tudta, hogy hormongondjaid vannak és ezért nem szedsz gyógyszert. De ő nem kegyeskedett kotont húzni, mert az élvezete fontosabb volt, mint a te tested, az esetleges terhességed és az, hogy gyerek lehet a dologból.


Egy percig ne gondold magad rossz embernek! És minden jogos fillért sajtolj ki a gyereknek, akinek megfoganásában vastagon benne volt ez a "férfi" is.

2017. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
14-es vagyok... Igen, de az a legrosszabb, hogy szeretem... :( És így nagyon nehéz. De mint apa, teljesen csődöt mondott. A mai napig azt állítja, hogy szeret, de most nem tud mellettünk lenni az anyagi gondjai miatt. Hát ha terhesen nem volt mellettem, nem támogatott, akkor hozzám később már ne jöjjön vissza.
2017. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ezek sajnos csak kifogasok..:( nekem is azt mondta h nincs penze egy gyerekre...de amikor az exe terhes volt csak nem tarthattak meg a babat akkor sose mondta h nincs penze..mellette volt mindenben..de engem nem is az bant h nincs mellettem,hanem hogy hogy kepes a sajat gyereketol igy elfordulni
2017. jún. 1. 11:16
 19/22 anonim ***** válasza:
Engem 1 évesen hagyott el az apám, bántotta anyukámat. Nem hiányzik, egy percig sem, a keresztapukám helyettesítette az apa szerepét, őt tartom apukámnak. Ne érezz te sem és a kommentelő sem lelkifurdalást! Elsősorban ti, mint édesanyák vagytok a legfontosabbak a gyermekeitek életében! Hogy később mi lesz, majd a kegyelem intézi. Ha az apukák észbe kapni méltóztatnak, akkor úgy, ha nem és találtok szerető párt, aki édesapaként neveli őket, akkor úgy! Boldog babavárást kívánok nektek! Mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül!
2017. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonjuk!!!!!nagyon nagyon jol esik
2017. jún. 1. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!