Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hát csajok, most sokkat...

Hát csajok, most sokkat kaptam, szerintetek mi lesz? Járt már így valaki? Minden rendben lesz a kincsemmel?

Figyelt kérdés
A történetem elég hosszú.Van egy 23 hónapos kisfoan,aki egy hónapja hagyta abba szopizást,én április 13.án menstruáltam először a szülés óta.Előtte nap,április 12.én voltam rákszűrésen.ott azt mondta a doki,hogy minden rendben,menjek az eredményért 3 hét múlva.Másnap megjött,viszont azóta se.Tegnap lemntem az orvoshoz,higy mi lehet az oka,h nem jött meg,megvizsgált,azt mondja h terhességet érez.Csinált ultrahangot,azt mondja ez már olyan 8-9 hetes terhesség,menjek el ma a korhába ultrahangra.Elmentem,ahol közölte az orvos,hogy 15 hetes vagyok.Ennek én borzalmasan örülök,imádom már most azt a drága kis pociját,viszont nagyon nagyon félek,hogy csak ilyen későn lett észre véve.Eddig álmomba se gondoltam volna,hogy terhes vagyok,semmi jele nem volt.Nem fájt semmim,nem volt hányingerem,most kezdtem gyanakodni,h nem jött meg,talán lehet baba,de hogy ekkora!!??Eddig cipeltem a 14 kilós fiamat,szaladtam,nem figyeltem az étkezésre,egyszóval nem olyan életmódot folytattam,h terhességre kellene figyelnem.Szedtem fájdalom csillapítót,mert bedurrant a fogam,esküvőnk volt,ahol pezsgőztem,remgeteg kólát,kávét ittam,és most rettegek,hogy ártottam Neki.Melléeg nagyon dühös vagyok,mert nem értem,hogy április 12.én mikor megvizsgált az orvos,hogy nem vette észre a terhességet.Szerintetek nem lesz semmi baja a babámnak?
2017. jún. 1. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan nem lesz semmi baja. Én a 29. hétben vagyok de influenza miatt antibiotikumot is szedtem és lazcsillapitot, olyat amit elvileg nem lehet, mert nekem a paracetamol nem hat. Kólát kb 2 hónapig napi szinten ittam 1-1,5 decit, mert csak ez segített a gyomor panaszaimon. Inni gondolom csak az esküvőn ittál és nem rendszeresen és nem töményet. Nyugodj meg , rendben lesz minden.
2017. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A cipekedés, nem egészséges étkezés, pár pezsgő és kóla biztosan nem ártott. Az viszont végiggondolandó, hogy mikor és milyen gyógyszert szedtél.
2017. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
A TLC tv csatornán folyamatosan van egy sorozat, ahol rekonstruált valós történeteket mutatnak be dramatizált formában "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" címmel.
2017. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes egy öszetettebb, részletesebb uh-ra elmenned, hogy megnyugodj. Ott mondd el szerintem nyugodtan, hogy későn derült ki a várandósságod, és hogy nem kismama életet éltél éppenséggel. Akkor megnyugszol, legalább erre vonatkozóan is meglesnek. Amúgy szerintem nem lesz baj. Gondolom nem hányásig ittad le magad. 😊

Sok boldogságot a bébihez. 😊

2017. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire jönni akart, kicsi az esélye, hogy bármi baja lett. A felsoroltak közül egyedül a fájdalomcsillapító necces, az egyszeri pezsgőzés nem árt. A kóla és a kávé sem, ha nem okozott vetélést a koffein.

Én annyit csinálnék a helyedben, hogy a 18. heti genetikai uh-ra egy fizetős helyre mennék, ahol sok időt szánnak a vizsgálara, nem futószalagon 5 percet.

2017. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egy pohár pezsgőt ittam az esküvőn,semmi mást,mert nem bírom az alkoholt,max szilveszterkor szoktam koccintani,de azt is inkább gyerek pezsgővel,csak most nem hagytak békén,h az esküvőmön nem ám almás pezsgővel koccintok... torokfájásra strepsils szopogatós tablettát szedtem kb két hónapja,a fogamra pedig algopirint..

Hát nagyon remélem,hogy semmi baja nincs a mi kis csodánknak.Imádom már most.Kisfiunkra 3 évet vártunk,mire ise jutottam vele,hogy 15 hetes lett,addigra már volt vérzés,görcs,feküdnöm kellett,most meg pont ezek miatt fel se merült bennem,hogy terhes lehetek...Remélem ezután is egy álom terhesség lesz,minden gondtól,problémától mentesen.

2017. jún. 1. 12:34
 7/16 anonim ***** válasza:
Szuper hogy így alakult! Ennyitől biztosan nincs gond!
2017. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már 1 pohár pezsgő? :-) Egyébként is nyilvánvalóan nagy tūlélő. Olyan jó neked, hogy eltelt 15 hét szorongás nélkül!! :-)

Nem mindegy, hogy 8 vagy 15, ezt nem is nagyon értem.

2017. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy Ő egy igazi kis túlélő. :) Van már egy nagy lányunk is,utána volt két vetélésem,egy középisős,és egy 8 hetes,kisfiunk 3 év várakozás után jött össze,de most olyan rossznak érzem magam,hogy eddig nem vettem észre,hogy itt növekszik a pocakomban,és rettegek,hogy van valami baja.Főleg,hogy kimaradt a 12 hetes ultrahang. :(
2017. jún. 1. 12:53
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk ha védekezés nélkül szexeltél, akkor nem értem se a meglepettséget, se a dühöt...
2017. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!