Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg 7 hetes terhesen...

Elvileg 7 hetes terhesen mégcsak 6 az orvos szerint?

Figyelt kérdés

Leirom az egészet hogy tiszta legyen mindenkinek.

Van magàn orvosom is de hozzà csak a megbeszélt idöpontokban tudok menni.Mivel töbször is véreztem ezért bementem a helyi sztk ba.Mindig mindent rendben talàltak a vérzés ellenére is,Hétföre visszahivtak kontrolra ès 5 mm es volt a baba rendes szivhangal.Akkor voltam hivatalosan 6 hetes és 4 napos.Csütörtökön kellet mennem a sajàt orvosomhoz és ott 20 mm es petezsákban 5mm es embrio rendes szivhangal.A doki szerint 6 hetes vagyok ami az utolso menstruáciohoz nem felel meg.Pàrommal àprilis 24 én voltunk utoljàra,ovulàcio elött 1 nappal.Tehàt biztos középidőben fogant mert utànna elutazott 2 hétre.Ami agaszt hogy hétföi uh szerint nem nött.Ja és hozzà teszem az sztk ban vették észre a hematomàt amit este màr a magànba felfedezett a doki.Nagyon pocike màr,gondolom elkezdett felszivodni.Szerintetek van okom agodalomra?Mennyit kell nönie 3-4 nap alatt?Van sàrgatest cisztàm is ami az sztk ban 32 mm er volt magànban meg 37 mm.Lehetséges hogy valaki nemjol mért?


2017. jún. 2. 12:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Javittanèk magànba 37 mm es a ciszta sztk ban 32mm.Tehàt akkor lehet hogy az sztk ban nagyobbnak mértek mindent?És nött csütörtökig?
2017. jún. 2. 12:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Kb 1mm-t no egy nap! De

Lehet, hogy elmèrtèk! Szerintem ne add fel! Gondolom a haematoma moatt verzel, piros bo verzes vagy keves a mennyisege es barna?

2017. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Màrcsak barnàs de ha többet mozgok akkor kicsit sőtétebb.A doki azt mondta nem okoz gondot mert nem elég kicsi.Remèlem csak elmértèk legalàbb 3 mm er el😊😊
2017. jún. 2. 13:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj összevissza méregetnek. Kislányomnál ugyanaz a szonográfus ugyanazzal a géppel a terhesség vége felé egyik nap 90-es BPD mért,másnap 93,3-at. Nem hiszem,hogy egy nap alatt annyit nőtt volna a babám feje.. Amíg van rendes szívhang nyugodj meg,miliméterekről beszélünk+két külön gépről,orvosról,könnyen tévedhetett valamelyikük.
2017. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ènis abban bizok hogy sztk ban nagyobbat mèrtek mint amekora volt valojàban és a màndoki ig meg nőtt.Az anyira nem izgat hogy lemaradt 1 kicsit mert sokat jàrtak màr igy és mégis behozta a lemaradást.
2017. jún. 2. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Mert ha verezgetsz haematomaval inkabb fekudni kellene mig ki nem urul!
2017. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem dolgozok 2 hete miota a vérzés elkezdödőtt,ki irtak veszèlyeztetett tp re.
2017. jún. 2. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam. Amikor az első ultrahangon voltam, aszerint 5 mm-es magzat 6+2 hét, pedig a menstruáció szerint 7+1 hetes voltam. Most már a heteknek megfelelő a mérete és szépen növekedik. Be fogja hozni magát ;)
2017. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a megnyugtato vàlaszt,bizom benne hogy a mik kis csodánk is behozza magát a növekedésben.Jo ilyen pozitivat is olvasni,Gratulálok neked.😊
2017. jún. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!