Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem fontos a neme,...

Tényleg nem fontos a neme, csak hogy egészséges legyen?

Figyelt kérdés

Úgymond általános válasz hogy "mindegy, csak egészséges legyen", amikor megkérdezik fiút akartok-e vagy lányt. A legfontosabb nyilván ez, de ez csak egy átlagos sablon duma szerintetek? Nektek van határozott elképzelésetek hogy fiút akartok e vagy kislányt, ha igen miért pont azt akartok jobban?


Én pl. lányt szeretnék, úgy érzem jobban tudnék vele azonosulni úgymond, én aranyosabbnak látom őket.

Persze ha fiam lesz, őt is nagyon fogom szeretni.


Ti hogy vagytok ezzel? És a párotok?


2017. jún. 4. 15:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

Hát az az egyik legfontosabb!

Én mondjuk sokáig úgy éreztem kislány van a pocakban és arra ia készültünk.majd félidőnel Kiderülthogy kisfiú. Könnyen megbirkóztunk a gondolattal és most imádjuk :) még van esély kislányra is ;)

2017. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk van fiú is, lány is. Az egyetlen különbség, hogy lányokra több ruhát kapni. :)
2017. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Mivel a családban volt rengeteg vetélés, több halvaszülés, három súlyos betegen született baba, kettő aki 5 éves kora előtt lett súlyos beteg, akik közül egy meg is halt, én tiszta szívből azt mondom hogy nálam ez nem csak sablonduma. A neme az a legutolsó szempont, hiszen akármi is lesz imádni fogom.
2017. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Első babánál nekünk mindegy volt a neme és tényleg csak az számított egészséges legyen. Kisfiú lett. Második babánál már reménykedtünk benne, hogy lány legyen hisz fiunk már van. Második lány lett. :) Most a harmadikat várjuk. Még nem tudjuk a nemét de most megint nem az foglalkoztat bennünket hogy fiú vagy lány. Mindkét gyermekünket nagyon szeretjük és mindegy hogy mi lesz a harmadik.
2017. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Én is kétszer elveteltem, utána oly mindegy a nem
2017. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Igen a legfontosabb h a pici egészséges legyen.
2017. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%
Vannak kivételek is. Pl Kínában a fiú gyerekek többet érnek. Sok lányt a kórházban hagytak, nem tápláltak vagy agyoncsaptak az egyke törvény idején. Szóval naív, aki azt hiszi, hogy mindenkinek mindegy a baba neme. Az öreganyám is mindenképp fiút akart. Olyat is ismerek, akinek lány kell mindenképp. Bár ezt érdekesmód nem szólják le annyian, mint aki fiút akar.
2017. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Pedig de, igenis sablonduma. Én lányt szerettem volna, a kisbabás ismerőseim mindig mondták hogy mindegy csak egészséges legyen. Fiam lett és imádom, most másodiknak is már kisfiút szeretnék. Ha lány lesz őt is imádni fogom. Utólag minden ilyen ismerősöm.egytől egyig bevallotta hogy azért csak jobban szeretett volna ő is valamilyen neműt úgyhogy erről ennyit. Valóban nem fontos csak hogy egészséges legyen ez egyértelmű. DE aki azt mondja hogy neki tökmindegy és szive szerint kicsit sem szeretne jobban fiút vagy lányt az hazudik (vagy mert emberek azt hiszik hogy ezt várják el vagy azért mert nem vallaná be hogy masik neműnek jobban örült volna)
2017. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tényleg mindegy ha fiú ha lány csak meg maradjon és ki birjam hordani akinek veszélyben van a terhessége az szerintem csak a baba egészségét látja maga előtt. Nem pedig h fiu vagy lány legalábbis én úgy vagyok vele. 17 hkm
2017. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az a véleményem, hogy annak az embernek, aki érett a szülőségre, annak mindegy a gyermek neme.
2017. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!