Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit tapasztalatok? Nektek...

Elevit tapasztalatok? Nektek jó volt?

Figyelt kérdés

Okozott panaszt, amirőp tudjatok h ez a vitamin okozta?

Elszeretnék kezdeni szedni egy terhesvitamint, volt egy vetelesem es gondoltam jot tenne , ha nem csak a folsavat szedném ezekután. Drága ?


2017. jún. 4. 16:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint senki sm használja. .
2017. jún. 4. 18:55
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem elevittől székrekedésem volt.. Ha már terhes vitamin a gravida jobb. De vetélés után érdemes inkább TSH-t és inzulinrezisztenciát nézetni.


E vitamin és folsav no meg d vitamin (bár az nyáron nem szükséges) Csak ennyi kell.


De a lényeg én személy szerint nem javaslom az elevitet. :)


Sok sikert!

2017. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A gravidában nincs vas legalabbis én ugy hallottam. Tehat az maximálisan kilőve.:)

E vitamint is szedek amiota clostit szedtem! Napi 300mgot a 25.ciklusnapig

Egyebkent elso veteles szval nem stresszelem magam vizsgálatokkal , meg hat korai lenne mivel ilyenkor nem kapnánk valós eredményt veteles utan semmilyen hormont nem nézetunk. Ezt mondta az endo dokim mikor hormonsort akartam nezetni h vajon mi a gond. Szval oda is csak júliusban megyek :)

Amugy ha a napi 2 vastabi nem okoz nekem szekrekedest sem a trimeszter vitamin akkor lehet h semmi.:)

Koszi a valaszod ment a zold. Kedves vagy!!

2017. jún. 4. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Elevitet szedek, meg vagyok vele elégedve.
2017. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom.:)
2017. jún. 4. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
En is elevitet szedek. Semmi panasz. A doki mondta h minden van benne.
2017. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én elevitet szedtem, nagyon meg vagyok vele elégedve, az esetleges következő terhesség során is azt fogom.
2017. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elevitre váltottam nemrég, nagyon elégedett vagyok vele. Előtte Gravidát szedtem, ami nálam migrént és émelygést okozott.
2017. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, nekem is volt egy vetélésem decemberben és most újra terhes vagyok. E vitamint, D vitamint és Elevitet szedtem, illetve azt még most is szedem természetesen. :)
2017. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is ezeket szedem.:) koszi h irtal. Ma vagyok 1.dpon ☺☺
2017. jún. 24. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!