Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. Egész éjjel...

29 hetes vagyok. Egész éjjel keményedett a pocim és égett a gyomorszájam. Mitől?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözöllek a harmadik trimeszterben! :-)

Viszont van egy rossz hírem: nagy eséllyel a következő heteid erről fognak szólni... Nekem 27 hetesen nőtt akkorára a babám, hogy tulajdonképpen beépítette a gyomromat a rekeszizmomba, így eleinte csak enni nem tudtam, ha mégis tudtam, akkor gyakran kihánytam, majd 31. héten megkezdődött a gyomorégésnek egy olyan szintje, amit nem kívánok még a legnagyobb ellenségemnek sem...

Az ok tényleg csak annyi, hogy a babánk felnyomta a gyomrunkat, most már a méhünk van ott, ahol néhány hónapja még a gyomor volt. Kisebb lett, nincs elég hely, viszont a gyomorszáj nem zár elég jól és visszajön a sav.

Ha ez egy kicsit megnyugtat, akkor ez nem biztos, hogy végig fog tartani, én most vagyok a 34. hétben és két napja lejjebb szállt a pocakom, a gyomorégésem abban a pillanatban megszűnt és levegőt is jobban kapok.

A méhkeményedés ebben az időszakban már nagyon gyakori és teljesen normális, főleg, ha esetleg valamilyen front is van. Te még szedhetsz rá magneB6-ot, ha eddig nem tetted volna. Én nem szedek, mert nekem a keményedés csak két hete kezdődött, korábban azt sem tudtam, hogy mi az, így nem volt rá szükség. Most tény, hogy nekem is nagyon sokszor előfordul, főleg éjszaka, de már nem szedhetek rá magnéziumot, mert max 35. hétig szabad, szóval nálam már nincs sok értelme.

2008. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2008. okt. 16. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!