Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan a terhességetek...

Volt olyan a terhességetek alatt, hogy álmodtatok a baba nemével? Bejött?

Figyelt kérdés
Terhességem elején és kb 2 hete álmodtam hogy kisfiú a pocaklakó.16 hetes vagyok most. Van egy 5 és fél éves kisfiam és szeretnék egy kislányt. Szerintetek megérezheti ezt egy anya vagy csak rágõrcsöltem hogy ő is fiú lesz? Mielőtt valaki félre értené semmi gond ha fiú lesz elég sok mindenen vagyok túl vele. Első szempontom hogy egészséges legyen. Csak kiváncsi vagyok kinek jött be a megérzése.A kisfiam mindig azt mondja kislány lesz. Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 5. 10:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon izgatott vagyok még jó 2 hét és ha szerencsénk van akkor mehtudjuk mi lesz. Lehet annyira ráhangolódtam hogy fiú lesz,ezèrt álmodtam vele. Nem akarom beleélni magam hogy kislány,mert nem szeretnék csalódni,így mindig kisfiúra gondolok. De már úgy vagyok vele hogy mindegy tényleg. Alig várom hogy velem legyen.
2017. jún. 6. 08:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én a genetikai uh előtti éjszakán álmodtam, hogy kisfiú. Addig egyszer sem álmodtam a baba nemével kapcsolatban, illetve semmilyen megérzésem nem volt. Bejött... kisfiú lakik odabent. :D A lényeg, hogy egészséges legyen! Neked is ezt kívánom!
2017. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok. Nem jött be, fiam lesz.
2017. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!