Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. hetben vagyok, a parommal...

11. hetben vagyok, a parommal tegnap egyutt voltunk,2x amibol az egyik analis szex volt, lehet ebbol barmifele baj?

Figyelt kérdés
Parom azt mondja hogy abban az esetben lehetne baj ha mind a ket helyen lett volna abba az idoben de mivel nem kevertuk a kettot igy nem lehet baj.volt mar valaki hasonlo cipoben?sok dolgot olvasok..van aki azt irja hogy lehet,van aki azt hogy nem..
2017. jún. 5. 11:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tudom h mit jelent egy bakterialis fertozes barhol a szervezetben de konkretan a huvelyben nem tudomh miket okozhat.esetlegesen huvelyfolyast biztosan
2017. jún. 5. 21:59
 12/12 anonim ***** válasza:

Én a nemre szavaznék.Nem kockáztatnám a magzat épségét,egészségét,sem a sajátomat.Még az ülőfürdő sem ajánlott,nemhogy az análszex.Sokkal érzékenyebb ilyenkor a nő a fertőzésekre.

Én is koraszülésre,méhszáj elégtelenségre,gyulladásokra gondolnék.Van aki simán felfázik,antibiotikum kell,és mint tudjuk,a végbélből kikerülő baktériumok miatt is kialakulhat felfázás.A tünetekről annyit,hogy pár nap és pár hét is lehet az első tünetekig.Bő folyás,sárgás folyás,bűzös folyás,véres folyás,csípő,viszkető érzés a hüvelynél,alhasi görcsök,nagyobb terhességnél has befeszülése,de akár láz is előfordul,ezek külön is jelezhetik a fertőzést.Ha neten olvasgatsz,olvass a fertőzésekről és hogy komolyabb esetekben magzatelhalást is okozhat.

2017. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!