Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szedett terhesség alatt...

Ki szedett terhesség alatt gyógyszert? (Persze orvosi felügyelet mellett).

Figyelt kérdés

Október óta szedem a Bisoblockot. Sajnos muszáj. Most pedig a második babámat várom. Lehet e szedni? Ki van így, h muszáj gyógyszert szednie? Az orvosom szerint lehet, van más Kismamája is így. A nőgyógyászom pedig azt mondta, inkább ne. Tehetetlen vagyok. Kétszer már leálltam a szedéssel. De sajnos nem jó vége volt. Félek, h valami baj lesz így a babával.

Alaptalan ugye a félemem?



2017. jún. 6. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Epilepsziás vagyok, két terhességem alatt végig szedtem a megszokott gyógyszerem (sőt, az adagon emelni is kellett terhesség alatt a testsúlygyarapodás miatt). Lamolepet szedek. Mindkét terhességem problémamentes volt és egészséges gyermekeink születtek.
2017. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok a gyermekeidhez 😊

Örülök, h probléma mentes terhességed es egészségesek lettek a gyerekek. Sajnos ha muszáj akkor muszáj szedni. :-(

Közben, beszéltem a genetikussal, mondta h szedhető a gyógyszerem. Nem lesz baja a babának. 12. Héten egy kombinált tesztet azért csináltassunk meg. Az első terhességemnél is csináltunk, most sem lesz másképp.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 7. 12:04
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Most én vagyok ebben a helyzetben! Minden rendben van a gyermekeddel? Szoptatni lehetett a gyógyszer mellett?

2022. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!