Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fájdalmas együttlét,...

Nagyon fájdalmas együttlét, illetve vizsgálat, valamint időnként jelentkező enyhe barnás folyás oka mi lehet?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok,és férjemmel már régóta nem merjük csinálni,mert nekem nagyon fáj,és utána pár csepp barna folyás mindig jelentkezik,múlt héten vtam orvosnál,megemlítettem neki,megvizsgált kacsával,majdnem elsírtam magam,annyira fájt,de nem mondott,illetve nem adott semmit,utána 3 napig volt enyhe barna folyásom,ami el múlt,viszont ma megint a folyásom mintha kicsit barnás árnyalatot kezdene ölteni.A múlt heten azért nem mentem vissza az enyhe barnázással,mert a vizsgálat utáni napon volt ultrahang is,ahol mindent rendben találtak.Viszont ma délután megyek orvoshoz,remélem kezd ezzel valamit.Volt valaki hasonló helyzetben,mi állhat ennek a hátterében?
2017. jún. 7. 12:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Semmit,ugyanis vizsgálat nem volt. :/ csak azt mondta,hogy csináljam végig a kúrát.
2017. jún. 7. 20:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Emgem még tapintással is csak kb. 3X vizsgált a dokim a terhességem alatt,annak a híve,ha nincs panasz akkor inkább nem piszkál,nemhogy kacsával. Kikerekedett a szemem mikor olvastam...
2017. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tervezel orvosváltást?
2017. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!