Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mikor már nő...

Terhesség alatt mikor már nő a pocak, ki​ mit csinált köldök piercinggel?

Figyelt kérdés
És szülés után? Mennyi idő alatt áll vissza normálisan a köldök régi állapotában? És mikor lehet visszatetetni köldök pc-t?

2017. jún. 7. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ez a legfontosabb a terhességben,egy köldök piercing?
2017. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Vedd ki, aztán majd az orvos megmondja mikor lehet visszatenni.
2017. jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Veszel extra hosszú szárú bioplaszt ékszert (rugalmas és könnyű) és azt rakod bele. Szülésre persze célszerű kivenni, de utána visszarakhatod. Eléggé sok idő kell neki, hogy visszaálljon. Jó pár hónap, mire visszamegy a hasad és nem szoptatás közben kell fogyókúrázni.
2017. jún. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem emlékszem pontosan hányadik héten szedtem ki.Úgy a 30. hét körül. Ugye a köldök ilyenkor kijjebb jön (van akinek teljesen "kifordul"), ilyenkor már nekem nagyon érzékeny volt, meg zavaró is. Viszont pár naponta beleraktam 1-2 percre biztos ami biztos alapon. Szülés után otthon egyből beraktam, de nagyon lötyögött benne, szinte átcsúszott a lyukon a gombrésze. Szóval akkor inkább kivettem, de 1 hónap múlva már jó volt. Pont 10 hete szültem, most már ugyanolyan, mint terhesség előtt.
2017. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hallottam már kismama piercingről is,de nem tudom, hogy van-e értelme.


Első: nem, nem az a legfontosabb....

2017. jún. 8. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En kivettem mar 17. het korul. Sajnos benott.Szules utan mar nem tudtam visszatenni. Nem tudom nektek hogy van, de nekem teljesen megvaltozott a koldokom szules utan, "kipattant" es tobbe nem ment vissza.:S
2017. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére visszaállt rendes formájába a köldököm, de ettől még az egész hasam olyan undorító, hogy sírni támad kedvem. Azok a mély, hosszú, sötét striák.. :'(

(4es voltam)

2017. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor emberfüggő nyilván. Köszönöm a válaszokat mindenkinek. :)
2017. jún. 10. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!