Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó menstruáció 2017. 04....

Eperke17 kérdése:

Utolsó menstruáció 2017. 04. 07 leletben Korai grav? Az uterusban 12mm vastagsagu nykh 4mm es perzsák baloldali ovban 16mm cysztikus terület.

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta elhalt terhesèg szerintetek vèrzèsem nincs tesztek pozitívak b hcg 387,5 iu/lterhesègi tüneteim vannak szóval nem értem írjatok köszi
2017. jún. 7. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mensi alapjan nezzuk, akkor mar 9 hetes terhessegnek kellene lennie, de a 4 mm-es petezsak egy jo 4 hetesnek felel meg. Nem tudom, hogy voltal-e mar korabban orvosnal es ha igen, akkor mit latott, de ez az eredmeny max akkor lehet jo, ha kb 2-2,5 hete fogant meg a baba es napokban, vagy egy heten teszteltel pozitivat. Ha nem igy van es mar regebben volt az ovud, illetve az elso pozitiv teszt, akkor szerintem tul nagy a lemaradas ahhoz, hogy rendben legyen a terhesseg sajnos.

A hcg ertek igy onmagaban nem jelent semmit, max akkor jelentene, ha ket nap elteressel neztek volna a szintet es latni lehetne hogy emelkedik-e megfeleloen vagy sem.

A tobbi adat csak arra vonatkozik, hogy a petesejt a bal petefeszekbol jott es hogy milyen vastag a mehnyalkahartyad.

2017. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja.
2017. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemakarlak elszomorittani de nekem Àprilis 13 àn volt az utolso mensim elsö napja és ma vagyok 8 hetes terhes.Sajnos az orvosnak igaza van és valoszinű nemtud magàtol kiűrűlni.Sajnos ènis voltam ilyen helyzetbe és tudom milyen pocsèk érzés.Te kb most lennèl 9 hetes és màr szép nagy embrionak kéne lennie.Tudod kb mikor foganhatott?
2017. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!