Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen érzés volt,...

Kinek milyen érzés volt, amikor először érezte a babát mozogni?

Figyelt kérdés

Lehet, már előbb is, csak nem figyeltem, de mintha vmit éreznék. Tegnap a jobb felemen, mintha csikiztek volna belülről, meg is vakarom 😁 Most meg ilyen bökdösödő érzés van néha a hasamban.


16hkm



2017. jún. 8. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen csikizés féle a bordám alatt, azt hittem, hogy a baba, de aztán az orvos azt mondta, hogy olyan fent még nem lehetett, inkább ahogy a szervek költöznek odabent, azt érezhettem. Amikor már biztos, hogy a baba volt, akkor 3-szor megbökött belülről egymás után, nagyon érdekes és elképesztően jó érzés volt :)
2017. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem kinyomta valamelyik kis testreszet, ott puklis lett a hasam meg kemény... En el sem akartam hinni, hogy ő az es nekem ez igy kezdődik. :) aztán bokdosott... Eleinte csak par naponta, aztán esténként most meg mar egesz nap de főleg kaja utan. :) neha mocorog, neha kinyomja (mint kiderült a) feneket. Vagy csuklik. :)
2017. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18 hetesen kezdtem érezni, olyan volt mintha egy pici izom rángás lenne a hasamban.
2017. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es

Mintha csak én írtam volna. Én is először 3 pöckölést éreztem 18 hetesen. Majd 19+4 hetes voltam, amikor elkezdett egyértelműen mocorogni. Leírhatatlan érzés. 😊😊😊 21+3 hkm

2017. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20. héten éreztem egyértelműen. előtte is gondoltam magzatmozgásnak különböző rezdüléseket, de ezt betudtam annak, ohgy ilyenkor az ember be is ebszéli magának.
2017. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló

Nekem is először 3 pöckölést lehetett belülről érezni. 😊

Egyértelműen 19+4 hetesen éreztem.

Az érzés leírhatatlan. Csodálatos. ❤️

24+6 hkm

2017. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Apró kis bökés, pöckölés a köldököm alatt 3 ujjnyival 17 hetesen.

Tegnap kinyomta a lábát szerintem, kis vékony kemény testrészt tapintottam a hasamon keresztül. Most 19 hetes vagyok.

2017. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a méhemnél volt apro pici rezgés szerű.

Tényleg olyasmi, ahogy írták valahol, amikor a "lepke bontogatja a szárnyát"


Olyan gyors, kb 5-6 másodpercig tarto.

2017. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*én nem bebeszélem, soha nem éreztem előtte hasonlot
2017. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!