Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normalis ez?

Mennyire normalis ez?

Figyelt kérdés
Harmadik terhessegem. Igazabol mindig nehezebb volt kicsit. Magas a vernyomas es inzulinos diabos lettem most a harmadiknal. A lenyeg h iszonyat faradt vagyok. Folyton esek ossze es ragadnak le a szemeim. Nehezemre esik minden! A hetkoznapi feladatok elvegzese is. A gyaloglas igazi szenvedes. Folyton faj a hasam. Barmibe kezdjek azt 10 maximum 15 perc mulva abba kell hagyjam es konkretan csak a vizszint segit. Normalisak ezek a dolgok?
2017. jún. 8. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Szerintem normális,én elvileg problémamentes voltam,de az első harmadban pont azt éreztem,amit te most. Az utolsóban még rosszabb volt,mert óriási hasam volt és nem kaptam levegőt fekve sem.
2017. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja igen..az lemaradt.. 28 hetes vagyok. A terhesseg elorehaladtaval rosszabbodik. Nem tudnam trimeszterhez kotni.. inkabb igy jon fokozatosan . Bar elegge felgyorsult az utobbi idoben.
2017. jún. 8. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!