Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek voltak a kedvenc...

Melyek voltak a kedvenc heteitek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
16 hetes kortól mikor éreztem őket. Első babámmal kb 30 hetes korig (addig semmi bajom nem volt, ezután reflux), másodikkal kb 27 hetes korig. (Itt már egyre kényelmetlenebb volt szaladgálni a gyerek után.)
2017. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Az összes!végig minden napot szerettem és élveztem!
2017. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt ilyen. Nagyon megszenvedtem.
2017. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

16. héttől (akkortol ereztem mozogni a babát, vegre testileg is ereztem a jelenletet es innentol látszott a pocakom is) kb. a 32. hétig. Innentol mar nehez volt mozogni, fekudni, dagadt a lábam ha sokat jottem- mentem.

Ha lazabban nezzuk vegig elveztem, mert semmilyen klasszikus panaszom nem volt végig (hanyinger az elejen, stb.)

2017. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Gyűlöltem terhesnek lenni. Nyilván a babát vártam, de maga dolog boldoggá nem tett, csak a tudat, hogy ez mit jelent. Rendívül boldog voltam, amikor mondták, hogy hamarosan megszületik, vártam a szülést. Iszonyatos volt szinte minden nap. Olyan volt számomra, mint a menstruáció. Jó, mert tudod, hogy minden rendben amikor megjön, de valójában kínlódás az egész. Kb ily volt. Jó, mert tudtam, hogy mi történik, babánk lesz, de egy kínlódás.
2017. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én most még csak 10 hetes vagyok, de nagyon szenvedek. Hányok mindentől, éhes vagyok folyamatosan, de nem tudok megenni semmit. Remélem ez hamarosan változni fog.
2017. jún. 10. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Élveztem nagyon , foleg a 34.hetig utana mar nehezkes volt minden.:/

De mivel császárom volt, így egy honapig szenvedtem csak mert 38+2nél megcsaszaroztak ( sürgősségi császár)

Mi megszenvedtünk érte es úgymond sokat vártunk rá, meg volt vetélesem stb. Igy én még a hanyast is mosollyal fogadtam a 6.-11 hetig kb.:-) ami nekem nagy mumusom volt az a sok sav es gyomoreges.

2017. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!