Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom, hogy a munkáltat...

Honnan tudom, hogy a munkáltatóm tb kifizető hely-e? A TGYÁS miatt érdekelne, hogy ha megigénylem, mennyi idő múlva számithatok az utalásra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én s ezen görcsöltem, és végülis egész egyszerűen megkérdeztem.

Az enyém kifizetőhely, szerencsére, és azt mondták, hogy ha minden papírt, amit majd mondanak, időben viszek, akkor rendesen havonta utalnak.

Ha nem az, akkor nem tudom mi van, gondolom akkor csúszik a pénzed 1-2 hónapot...de ez nem biztos.


Minden jót!

2010. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszerüen kérdezd meg a könyvelésen, vagy a főnöködtől.Ők majd megmondják, hogy ők intézik-e majd ezeket a dolgokat vagy neked kell.Ha rendesek akkor is segítenek, ha nem tb kifizetőhely.

Jó babavárást! :)

24h kismami

2010. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!