Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem vérzek nincs görcs es...

Ha nem vérzek nincs görcs es minden rendben van akkor ugye a baba bent is jol van? 8 +2

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg.
2017. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

6 hetesen voltam kereken először orvosnál , latta is az embriót csak még szivhang nem volt , igy biztos ami biztos 21 en kell majd vissza mennem , azóta kb 4 ismerősöm is elvetélt meg nem

Volt szivhang utana se es abortusz stb .. ugye ha nincs semmi gond akkor nincs semmi gond ténylegesen? Nagyon rettegek kérlek nyugtassatok meg , koszonom előre is <3

2017. jún. 11. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudom nyugtatást vársz, de ilyenkor először is pozitívnak kell lenni :) A másik, meg semmi értelme annak sem, hogy mások megnyugtassanak mikor te is tudod, hogy lehet ettől függetlenül baj. Nálam jele se volt hogy 3 hete nem élt a pocaklakó (végül ikrek lettek volna). De mondjuk azt, hogy 99% az esélye annak, hogy semmi gond :) Nagyobb jel tud lenni, ha a tüneteid MIND eltűnnek hirtelen. Ha csak egy tűnik el akkor megint csak nincs gond :D De egy pici esély sajnos mindig van a rosszra :S


Tessék beszélgetni hozzá, hogy várjátok nagyon és milyen jó lesz neki. Legyél pozitív nem gondolj ilyen butaságokra, hogy hányna vetélnek körülötted.


Jobban megérteném az aggodalmad, ha valami fura lenne veled... ezzel most csak magadat stresszeled.


Nyugalom foglald le magad valamivel. Minden jó lesz.


Jó egészséget!

33hkm

2017. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van köszönöm !
2017. jún. 11. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rajta, ha baja van, úgyis megérzed. Én éreztem, hogy már nem él, az UH ki is mutatta. De nyugodj meg, minden rendben lesz és ne figyelj arra, amit hallasz körülötted, mert az fog járni a fejedben. Boldog babavárást!
2017. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy érezted ? Sajnalom :( nagyon szepen koszonom <3
2017. jún. 11. 15:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van, ha baj van és nincs semmi jele, akkor is érzi belül az ember. :(
2017. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor mentünk vissza a 6 hetes UH-ra és nagyon rossz kedvem volt, féltem, a párom se tudott megnyugtatni. Sajnos beigazolódott, hogy nincs szívműködés és januárban megműtöttek. Azóta újra sikerült 16+3 hkm vagyok :)
2017. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hmm :( ertem sajnalom :( en ilyeneket nem érzek meg jo kedvem van csak mondom ez a félelem ami bennem van a körülöttem levők miatt az durva nem tudom hogy nyugodjak le :/
2017. jún. 11. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!