Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az bajt jelez, ha a 2 nappal...

Az bajt jelez, ha a 2 nappal ezelőtti teszthez viszonyítva nem erősebb a csík?

Figyelt kérdés

Nagyó aggódom, ugyanis idáig egyértelműen, ha minimálisan is, de egyre erősebb volt a csíkok színe, kivéveta mait. Nagyon félek, hogy rosszat jelent. Az utolsó kettőt a délután folyamán csináltam meg. Mindkettő x-epil, csak a doboza más.

A bal oldali a mai. [link]



2017. jún. 13. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire izgulni ezen en nem nagyon látok különbséget , de sok mindentől függhet lehet nem volt olyan koncentrált a vizelet mondjuk .... ne aggódj ennyire rendben lesz minden , szerintem több tesztet ne csinálj mert felesleges , majd menj dokihoz :) boldog babavarast :) 8+1 :)
2017. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Maradt a 2 db os xepill tesztböl 1 db,gondoltam azt mèg elővöm.Akkor voltam 6 hetes terhes,kb 3 àrnyalattal világosabb lett mint az amit 5 hetesen csinàltam.Majnem szivinfarktust kaptam,màsnap elment magàn laborba bhcg vérvételre.22000 volt a hcg m és mègis sokkal halvànyabb lett a tesztem.Pedig ugyanugy csináltam meg mint az előzöt,ugyananyit ittam és éjszaka nem voltam pisilni.Èn azota nem teszteltem mert szerintem màr csak idegeskedèsnek jo.
2017. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem halvanyak! Vannak ennel sokkal halvanyabb pozitiv tesztek is,attol fuggetlenul hogy halvany vagy nem halvany,de ketto csik,attol meg terhes az illeto!
2017. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy teszt boben eleg teljesen felesleges es hulyeseg penzkidobas tesztelgetni pozitiv az pozitiv

A HCG koncetracioja attol fugg milyen suru a vizelet mennyit ittal stb stb

NE tesztelj tobbet csak stresszeled magad

2017. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, már erre én is rájöttem, csak az aggasztott, hogy idáig egyértelműen erősödött, most pedig stagnál. De azért köszönöm a megnyugtató szavakat. Pénteken megyek majd orvoshoz.
2017. jún. 13. 18:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen pozitív tesztek. Minek erősödne, ha nem is halvány? Nem kell ennyire aggódni.
2017. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos kislanyom sosem "produkàlt" ilyen teszteket. Mikor mutatattam a férjemnek a pozi tesztet, kiröhögött,hogy az nem is pozi... Szóval nyugi,biztos minden rendben! Boldog babavárást!
2017. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez mar hov erosodjon? Nyugi mar...;)
2017. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok a válaszaitokért! 🙂
2017. jún. 13. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, mint te, szerintem a 2. terhességem alatt kb. 30 tesztet csináltam. Az első vetéléssel végződött sajnos, ott nem tesztelgettem, ezért akartam valamivel bizonygatni magamnak, hogy minden rendben van, amíg nem jutok el orvoshoz.

Én is majdnem frászt kaptam, amikor egyszer csak már nem erősödtek tovább a tesztek. De valahogy leálltam vele és próbáltam elhinni, hogy rendben van minden. A második UH után, ahol már volt szívhang is, gondoltam ellövöm az utolsó tesztet csak úgy poénból. Hát az addigi leghalványabb volt, reggeli pisiből. Szintén X-epil. Még jó, hogy előző este voltam dokinál, különben biztos elájulok.


Nem jók ezek a tesztek a koncentráció kijelzésére, mert nem minden esetben függ össze a csík erősségével, úgyhogy ne aggódj, biztosan minden rendben lesz!

2017. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!