Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használhat a terhesség alatti...

Használhat a terhesség alatti vérzésemre a Rutascorbin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 és fél hetes kismama vagyok, akinek nagyon nehezen jött össze a teherbeesés. Sajnos az elmúlt két évem úgy telt el, hogy össze-vissza véreztem, inkább többször, mint kellett volna... A dokim most Rutascorbint írt fel a spontán vérezgetéseimre. Meg fog ez szűnni ennek hatására? Szeretnék felhőtlenül örülni a "babának" :) Köszönöm a válaszokat előre is :)


Timi


2008. okt. 16. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén megvallva én eddig csak az Utrogestanról és a Duphastonról hallottam. Ezeket szokták a kismamáknak adni, ha vérzés lép fel vagy vetélés veszélye fenyeget.

De lehet, hogy a dokid már régóta kezel és tudja, hogy Neked ez jobb... Mindenesetre biztató, hogy szedsz valamit erre a problémára. Ha teheted feküdj és pihenj sokat! Boldog babavárást!

2008. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak egy linket raktam ide a válaszba, de ha a keresőbe beírod azt, hogy rutascorbin, akkor kiad egy pár ilyen kérdést, és ott találsz hasznos válaszokat!

Egészséges babavárást kívánok!

Egy 36 hetes kismami


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2008. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen-arra találták ki, hogy erősítse a hajszálereket. de ha vérezgetsz, akkor mást is kellene kapnod, mert vszű vmi hormonhiányod van. Nem kapsz esetleg mást is? A rutascorbin önmagában nem elég a veteélés kivédésére. Én is szedtem meg mellé Utrogestant és Duphastont is mert amíg csak a rutascorbint, addig ha feküdtem akkor nem igen véreztem, de ha bármit csináltam pl. lementem a boltba mire hazaértem megint színes volt a betétem. Írjál , hogy kapsz-e mást is de az lenne jobb ha kiharcolnál vmi -t a fentiek közűl. Beszéljél a dokival akár telefonon is aztán majd bemegy vki a receptért.
2008. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt kaptam a dokitól anno,mikor véreztem ,úgyhogy nyugodtan használd.
2008. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Megnéztem a kommenteket és az ajánlott linket is.

Eredetileg Duphastont szedtem, de a második szemtől erősen vérezni kezdtem. Kétszer próbálkoztunk vele az orvosommal, mindkétszer ez lett a végeredmény, legutóbb két szem után... Ezért javasolta a Rutascorbint és a MagneB6-ot. Jelenleg ezeket szedem, ma harmadik napja és azt hiszem, hogy javult a helyzetem. Sajnos a sárgatest hormon (a Duphaston-ban) épp az ellenkező hatást váltotta ki. Remélem a Rutascorbin segíteni fog tényleg. Ha valakinek esetleg van még hasonló tapasztalata, megírná? Köszönöm! :)


Timi

2008. okt. 17. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!