Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a magzatvíz szivárgást érzékelő betétnek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Van.
2017. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Talán fenyegető vetélésnél van.

Egyébként eszembe se jutott. Burokrepedéssel indult a szülésem, de úgy ömlött, hogy nehéz lett volna nem felismerni.

2017. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vált be. Nem adott egyértelmű eredményt, kissé elszíneződött, ami után 2 orvos is megvizsgált és egybehangzóan állította hogy csak bő folyásom van, és nem szivárog a magzatvíz.
2017. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondták a klinikán, hogy a folyástól is elszíneződhet. Ha gyanúsan sok a folyás és kétségeim vannak, úgyis bemegyek megnézetni, ahogy elszíneződött betéttel tenném. Volt is ilyen még a kisfiammal. Szerintem ilyen értelemben fölösleges. Úgyis figyeli az ember a folyását terhesen.


15+6 hkm

2017. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hét éve szültem, de akkor még csak nem is hallottam ilyenről!
2017. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én használtam de a tájékoztató is írja, hogy bizonyos fertőzések esetén adhat fals pozi eredményt. Nekem egyébként nem színeződött el, nekem megnyugtató volt.
2017. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól működik, akkor van, persze.
2017. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!