Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj van?

Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, nemrégen voltam orvosnál, minden rendben volt szedem a gyógyszereket is +hüvely kúpot az alhasi görcsök miatt. Voltam párszor rosszul, de már el múlt ez normális? Félek hogy baj van már pár napja nem érzek semmit,kicsit fáj a hasam de lehet azért mert most kellene még jönnie 2 nap múlva. .Lehet meg fog jönni, és nem marad baba? 3 nap múlva megyek orvoshoz remélem minden rendben lesz,csak szeretném tudni hogy itt is van e olyan valaki aki így volt ..Ő az első babám és nagyon várom már remélem nem lesz gond.

2017. jún. 15. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A rosszullétet van akinél kitartanak a végéig,van akinek a 12-14 hétben elmúlnak,te szerencsés vagy mert már most elmúlt :) emiatt ne aggódj semmit nem jelent.A görcsölés teljesen normális,akkor van baj ha Vérezni kezdesz illetve ha barnázol,akkor azonnal orvos!

Ne stresszelj,rendben lesz minden,boldog babavárást!!!

2017. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!remélem tényleg nem lesz baj!
2017. jún. 15. 08:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Várom más kismamák vagy anyukák tapasztalatát is!
2017. jún. 15. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izguld túl. Ha nincsen bármiféle vérzés vagy erős görcsök, nem hiszem hogy gond lesz. Én pl az első fiamnál az első trimeszterben csak fáradt voltam(14 óra alvások, óó boldog idők!:D)), meg némi mell-érzékenységem volt...ééés kb ennyi. Ne izgulj, úgyis mész pár nap múlva dokihoz :)
2017. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16+5 hetes kismama vagyok. Nekem az első hetek annyira hullámzóak voltak tünetek terén, hogy már én is beképzeltem mindenfélét. Volt hogy 1 hétig hánytam, aztán 1 hétig semmi. A tünetek jönnek mennek, nem ettől függ a baba hogyléte! Ha vérzés erős görcs nincs, addig valószínűleg minden rendben van! Nyugodj meg. Boldog babavárást kívánok 😊
2017. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pacsi! Köszönöm utolsó neked is nagyon boldog baba várást és jó egészséget mindkettőtöknek! ❤
2017. jún. 15. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 14.hétig borzasztóan éreztem magam aztan elmúlt egyik napról a másikra :) előtte 8-9 hétig észre sem vettem hogy terhes vagyok :) most 32hetesen kezdek ujra rosszul lenni,de ez inkább csak fáradság :)
2017. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!