Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy mégis terhes...

Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Elmentem egy általános vérvételre, hogy tudjam, hogy mi a helyzet jelenleg a testemmel. Van egy csillagom, miszerint magas a transzferrin. A felső határ 45 ehhez képest nekem 60. Utánaolvastam és okozhatja ezt vashiány, terhesség, valamilyen gyógyszer vagy valamiféle vesebetegség ha jól olvastam. Nekem nincs egyik sem és semmilyen gyógyszert nem szedek. Viszont a terhességet nem tartom kizártnak mert a párommal próbálkozunk de még csak 1 hónapja és csináltam már tesztet is de negatív lett. Fogok még csinálni. Lehet, hogy a teszt hazudott és mégis teherbe estem? Járt már így valaki?
2017. ápr. 10. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem utal terhességre egyáltalán. Majd ha a hcg-t nézik akkor mondhatod, hogy terhes vagy.
2017. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szolónak.kérj egy uj beutalot ahol megnezik a hcg szintet.
2017. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!