Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szólnátok? Több mint...

Ti szólnátok? Több mint 2honapja nem vizsgált meg az orvosom, csak uh-n nézi meg a babát, pár perc alatt mindig letudja az ultrahangot is. Utálom ha vizsgálnak de nem kellene méhszájat ellenőrizni pl? Vagy latja uh-n is? 32Hkm

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az enyém meg sosem csinál uh-t, én meg ezt utálom. Csak mindig ad beutalót a kötelező uh vizsgálatokra, egyszer 11. héten voltam meg egyszer ma, a 18. héten.


7 évvel ezelőtt született a lányom, akkor még másképp ment az egész, igaz másik orvos volt. Akkor is időnként megnézte kézzel, de uh is volt mindig. Ma a kórházba kellett mennem uh-ra, de képet nem kaptam, csak a leírt leletet. Régen minden vizsgálatnál automatikusan adták a képet.


De a rendelőintézet amúgy is rohamosan fejlődik, leginkább visszafelé. Nem csak az orvos kevés, ami miatt nagy a kapkodás, a mosdóban már egy ideje nincs WC-papír, nincs szappan és tegnapelőtt már a csaptelepeket is leszerelték a mosdókagylónál. Úgyhogy azon már nem is csodálkozom, hogy az ultrahangozással meg a nyomtatással spórolnak.

2017. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kerdezo, hol elsz ?


En is kulfoldon, itt nincs manualis vizsgalat, felesleges, csak Mo. meg nem ert el arra a szintre, hogy rajojjon.


Ha Angliaban elsz, megtudod nezni minden leleted NHS patient accessen kell regisztralni.

2017. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Németországban élünk :) nagyon aranyos vagy ,köszönöm a tájékoztatást! Örülök hogy nem kell levetkőznöm,csak furcsáltam hogy sosem vizsgál,nem tudtam hogy nem "divat" :)
2017. jún. 17. 09:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi is Nêmetországban élünk és most vagyok 12 hetes :) 2x voltam eddig vizsgálaton.Először hüvelyi uh volt,megnyomkodta a hasam és a mellem.Másodszor csak hüvelyi uh,hozzám sem ért.Én sem vagyok teljesen tisztában a dolgokkal h h különbözhet ennyire a 2 ország,csak bizom benne h mindent lát amit kell :)
2017. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az angliai vagyok, mellesleg 10 eve egy londoni korhazban dolgozom.

Mindent latnak utrahangon, a manualis vizsgalat felesleges, nem protokoll, nem csinaljak sehol Nyugat Europaban egeszseges terhessegnel.

Felesleges kockazat a babanak, es az anyanak is. Egy felszallo fertozes elviheti a babat amit a kedves nyulkalos orvos visz fel.

Eleg, ha megfogja a kesztyuvel annak a zselenek a kupakjat amivel elotte egy huvelyi fertozott nohoz nyult.

2017. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!