Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség jele lenne?

Terhesség jele lenne?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk a párommal.

Ebben a hónapban sokat voltunk együtt, ovuláció környéken főleg. Kedden kellene megjönnie, de semmi jele nincs, pedig eddig mindig volt. Fehér folyasom a peteérés után visszatért, most is az van. Normális állagú és színű. Lehet, hogy a méhen megvastagodása a terhesség miatt?

Valakinek volt ilyen tapasztalata?

Nem akarok az esedékes menstruáció előtt tesztelni, aggódom, hogy vaklárma.



2017. jún. 17. 17:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a két félreütés miatt, csak nagyon siettem kiírni :)
2017. jún. 17. 17:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ebből még bármi lehet. Volt akinek terhesség lett belőle, de volt akinek ugyanúgy megjött a menstruációja. Akkor érdemes legelőször tesztelni, amikor már késik legalább egy napot. Előtte csak magadat szivatod, ha esetleg pozitívat tesztelsz, majd a nem várt napom mégis megjön. Ezt nevezik kémiai terhességnek.
2017. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy semmi.....a folyas analizalasa az egyik legfelrevezetobb dolog raadasul mert barmikor barmilyen lehet barkinek a menstruacio elotti napokban, semmire sem garancia az sem hogy van, nemhogy a szine..
2017. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem terhes tünetek. Azok jóval a kimaradt menszi után kezdődnek.
2017. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mensi előtt legtöbbször a folyás mensire utal hiszen így kezd leválni a méhnyálkahártya. Persze van akinek terhesség lesz belőle, de, ha az átlagot nézzük akkor az a ritkább...


Nekem mindig volt folyásom mensi előtt kivéve mikor terhes lettem, akkor száraz voltam nem kicsit majd nem várt napján kezdődött a folyás.


Csak folyásra nem alapoznék :S Tudom milyen reménykedni 7 évig volt benne részem... minden hónapban más tünet...


Mivel van még jó pár napod a nem vártig próbálj megnyugodni kicsit. Még bármi lehet, de ha nagyon kattogsz rajta akkor még ettől a nagyon akarástól is késni fog a mensid :S jaj tudom nagyon nehéz :( Ha esetleg van otthon teszted és keddre nem várod ellőhetsz egyet kedd reggel. Hamarabb semmiképp :)


Hajrá nektek amíg nem jön meg mindig van remény :) De hidd el az összes terhességi tünetet fogod produkálni míg babára vágysz és mikor terhes leszel az naaaagyon egyértelmű lesz :) (akár mensi előtt pár nappal is... nálam így volt egyből tudtam, hogy na ez most az. Türelem :) )


Minden jót és mielőbbi babásodást!


33hkm

2017. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!