Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklus 31 napján LH teszt...

Ciklus 31 napján LH teszt pozitív egyforma erős csík! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
31-34 napos ciklusaim vannak. Terhességi teszten több mint 3 perc elteltével halványan nagyon halványan ott a második csík. A mai Lh teszten viszont 2 csíkos. meg a tegnapin tegnap előttin is. Létezne, hogy csak peteérés lenne. Melleim nagyon feszülnek,fájnak, menstruáció sehol.
2017. jún. 18. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az LH tesztet jóstesztként szokták használni. De mivel neked a terhességi teszted halvány 2 csíkos lett így igen,lehetsz terhes!
2017. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg tudnál képet feltölteni? Mert az ovuteszt jóstesztként elméletileg működik, habár én sosem használtam.
2017. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 nappal nem várt előtt nagyon halvány volt 3 hcg tesztem is. Másnap poénból ellőttem az LH tesztet is ami megmaradt. Hamarabb látszott a teszt csík mint a controll. Ráadásul napközben. Régebben jóstesztként is próbáltam illetve nem várt előtt egy nappal lh tesztet csináltam és hómező volt. Szóval valószínű nálam működött volna jóstesztként is. De ez nem mindenkinél van így.


Nálad a hcg is halvány pozi és az lh teszt erős pozi így szinte biztos, hogy terhes vagy. De mivel van még 3 napod a nem vártig tesztelj majd még egyszer erősödik e :)



Minden jót!

2017. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!