Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem kaptam utrogestant/...

Miért nem kaptam utrogestant/ duphastont? Valamit?

Figyelt kérdés
5+5 hetes terhes vagyok. 4 napja van ilyen barnás folyásom, hol kevesebb, hol picit több (kezdetben sárgás volt), de egyébként nagyon kevés, a fehérneműn sem látszik meg. Tegnap voltam nőgyógyásznál, ahol egy uh-n kívül nem történt semmi. (11mm-es petezsákot látnak) Annyit mondtak, hogy pihenjek és ne idegeskedjek. Nem kellett volna valamilyen progeszteron tartalmú gyógyszert kapjak? Elkezdhetem orvos nélkül az utrogestant? Egyébkén pcos-os vagyok. Járt már valaki így?

2017. jún. 20. 09:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha az orvos mondta,akkor szerintem kezdd el.

Nekem most nincs barna folyásom,reggel volt de azóta semmi.

Remélem nem is lesz.

Holnap azért elmegyek az orvoshoz.

Idegesit. :(

Egyik terhességemmel sem tapasztaltam ilyet és most meg vagyok ijedve.

2017. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy az orvos nem mondta...
2017. jún. 21. 12:24
 13/14 anonim ***** válasza:

Magamtól nem merném elkezdeni.Szerintem ezt vetélés/vetélesek után írják fel,ha a progihiány miatt nem marad meg a baba.Ha nem életképes,úgy tudom ezzel sem marad meg vagy később történik az elhalás.

Én véreztem az elején,kis haematóma miatt,nem adtak semmit rá,a lényeg az volt,hogy vagy marad vagy nem.Akkor én is csodálkoztam,miért nem kapok semmit,de bíztam a legjobbakban!Minden rendben volt utána végig,a haematoma felszívódott.

Ha nagyon aggódsz,inkább menj ügyeletre,én pl.ezt csináltam.Lehet többet ártanál vele,mint használnál,főleg ha meforalt is szedsz...Kitartás!!!

2017. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem tudom, hogy valóban nem olyan nagy a probléma és ennyi még belefér vagy ennyire tesznek az egészre, ha megmarad meg, ha nem nem alapon. Úgy érzem, hogy ez tehetnék valamit legalább!
2017. jún. 22. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!