Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A héten voltam voltam cukorter...

A héten voltam voltam cukorterhelésen és az egyik vérvételnél 8-as volt az eredmény és diétára fogtank. Ez nem fog ártani a babának?

Figyelt kérdés
Napi 180caloriát lehet enni ez nagyon kevés:
2008. okt. 16. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog ártani. Az fog ártani, ha nem tartod be! Üdv 35 hetes kismama
2008. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Most látom a 180-at. Szerintem az 180 gramm szénhidrát, nem pedig 180 kalória. Figyelned kell az ételek szénhidrát tartalmát és számolgatni.
2008. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem a 180-at nem jól értetted. az tényleg semmi...
2008. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
180 az biztos mert fel is lett írva de lehet hogy szénhidrát. Majd rákérdezek. Köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 16. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is magas volt a cukrom pár hete és a 180 gr az a szénhidrát.Tehát napi 180gr szénhidrátot ehetsz.Reggel zsemle,délelőtt én diabetikus kekszet eszem, ebéd főzelék vagy hús, de akkor natúr legyen.Ha köretnek krumplit v. rizst eszel akkor délután már csak egy zsemle.De én nagyon sok párolt zöldséget eszem.Joghurt, kefir, felvágottak...mehetnek.Gyümi:alma, meggy,cseresznye,barack.Az első napok nehezek voltak, de most meg már mindenben a szénhidrátot nézem!:-))Van ez az új zabkeksz (győri), nagyon jó és abból meg lehet enni 3-4 tizóraira v. uzsira.Remélem segítettem, kitartás!35 hetes kismami
2008. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!