Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki egy zsemle 2dl tejes...

Aki egy zsemle 2dl tejes cukorterhelésen volt az megtudja mondani meddig jó az eredmény?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanúgy 7-es értékig jó, mint a glükózos terheléses vizsgálaton.
2009. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem 6,7 lett és az még jó volt de a biztonság kedvéért 2 hétre újra csináltatták akkor is 6,4 lett.7ig jó...
2009. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg 4 és 7 között jó.
2009. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 7. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
szia nekem 6,7 volt és diétáznom kellet sőt még kórházba is utaltak és ott is tartotak (6 hétig)amig meg nem született a babám. ugyhogy nagyon vígyáz arra hogy mit eszel vagy iszol nagyon rossz a kórházba töltenni 6 hetet.Ja és persze diétás menűt kapsz a kórházba napi 5-ször.Vért vettek tölem vércukor méréshez az egyik nap minden étkezés előtt és után (tehát 10-szer).
2009. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszoló! Megkérdezhetem melyik kórházban voltál? Több kismamával beszéltem és a Te eredményedtől magasabbal sem kellet befeküdniük.(8,1 cukorral sem) Mennyi idős a babád? Hogy bírtad a hat hetet? Mekkora súlyal született a babád? Jól vagytok?
2009. márc. 7. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia 12:40-es vagyok a Balassagyarmati kórházban szültem császárral,a pici lányom 2006.05.11.-én született 4350 grammal,a 6 hét meg szörnyű (hozzá kel szoknod hogy a szoba társak jönek menek vagy éjszaka hazza szöknek.) unalom egész nap, a napi NST-én kívűl nem történik semi még szerencs hogy az udvara ki lehet menni sétálni.Ja és néha egy-egy nap (délelőtt folyamán)a kórház területén elküldenek vizsgálatra pl:belgyógyászat, Anaeszthesiológia.
2009. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hát ez érdekes, szerintem ahány hely, annyiféleképpen csinálják és értékelik az eredményt. Nekem a 12. héten volt először olyan teszt, hogy 2 zsemlét + 2 dl tejet kellett meginni, és 2 óra múlva menni vérvételre. (sok helyen olvasom, hogy 1 óra múlva kéne levenni a vért) Nekem is 6,7 lett, de a doki azt mondta az jó. Nemhogy kórházba nem küldtek, de még azt se mondta hogy diétáznom kellene. Most vagyok a 24. hétben, ma megint ilyen teszten voltam, most 6,3 lett, és 2 hét múlva megyek a cukrosvízes tesztre.
2009. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!