Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt megérzésetek, hogy...

Volt megérzésetek, hogy sikerült az a hónap, amikor összejött a baba?

Figyelt kérdés
Lehet női megérzés, belső hang, ki hogy hívja.

2017. jún. 20. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem. Sőt... A párommal pont akkor volt egy nagyobb hullámvölgy az életünkbe, a munkám hetekre külföldre szólított, azalatt a pár hét alatt pedig folyton veszekedtünk. Majd hazajöttem, és közöltem vele egy hétfői napon, hogy oké, én most lemegyek vidékre gondolkodni, majd meglátjuk mi lesz. Lementem, csütörtök este 9kor beszéltünk, hogy nem bírjuk egymás nélkül, jöjjek vissza Pestre. Kocsiba ültem, éjszaka 11-re értem haza. Óriási éjszakánk volt, nagyon nagyokat szerelmeskedtünk, és azon az estén megfogant a kisbabánk :))) (hozzáteszem, 2 évig próbálkoztunk, és volt két missed ab-om) szóval a jó Istenke üzent nekünk, hogy ne adjuk fel, ez csak egy kis hullámvölgy.

15 hkm

2017. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

utolsó, én nem megfogantatásra gondolok, meg előtte mi volt. Hanem ovu után egyfajta belső hangra, ami azt súgja, hogy sikerült.


Nekünk inszünk volt, és az nem vmi romantikus, szóval nem magára az együttlétre gondolok. de egész márhogyérzem magam lelkileg, mint az elsőnél, ott éreztem, hogy nem jött össze, és nem is sikerült.

2017. jún. 21. 11:23
 13/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem, mert nem várt ajándék baba volt, ott csak a 6. héten derült ki.


A kistestvér tervezett volt, és rögtön az első alkalom után valahogy éreztem, biztos voltam benne, hogy sikerült. Olyan szinten tudtam, hogy a nemvárt előtt már 2 nappal teszteltem, és lett is egy nagyon-nagyon halvány csík. Igen, ebben valahogy 100%-ig biztos voltam, hogy sikerült.

2017. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!