Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első baba hamar...

Akinek az első baba hamar összejött (1 hónap), a 2. baba mikorra sikerült, mennyi hónap után?

Figyelt kérdés
Mi lassan 1,5 évnél tartunk, majd egy éve volt egy missed ab. azóta semmi, dokinál nem voltam! Szeretnénk kis tesót, de már kezdem feladni!
2013. febr. 11. 14:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
3 éves az első gyerkőc! 1,5 volt amikor elkezdtünk próbálkozni! :-(
2013. febr. 11. 14:25
 2/13 anonim ***** válasza:

Az első 3. hónapban, a második elsőre, a harmadik (folyamatban) a második hónapban jött össze.

Nagyon sajnállak, de most már nem ártana felkeresni egy dokit, hogy alaposan kivizsgáljon.

Lehet, hogy valami olyan banális a probléma, hogy már rég túl lennétek rajta, ha tudod, mi a baj.

Sok sikert! Ne add fel!!

2013. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tavaly áprilisban voltam uh-n, elvileg semmit nem láttak. De igen igazad van el kell menni dokihoz, ez már sok idő, mert az első elsőre összejött! Császárral, és most 15 kg súlyfelesleg is van rajtam, talán ez is akadály! :-)
2013. febr. 11. 14:33
 4/13 A kérdező kommentje:
*:-(
2013. febr. 11. 14:34
 5/13 anonim ***** válasza:

első, második, és harmadik baba is a legelső hónapban össze jött és volt egy missed abom, de akkor is elsőre össze jött a baba...


doki biztos tud segíteni hogy mínél előbb babás legyél, gondolom csak valami nagyon apróság állhat a sikertelen próbálkozások mögött!!!!

2013. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt régen abortuszom, de utána egyből sikerült mindkét gyerekem.
2013. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első baba 2 hónap alatt jött össze.Ő most 3 és fél éves.Utána volt két nagyon korai vetélésem,most 30 hetes terhes vagyok a második babánkkal.Úgy másfél év próbálkozás volt így.

Azt mondják egy-másfél év próbálkozás után érdemes orvoshoz fordulni.

Ne keseredj el,bár bevallom én is kezdtem pánikba esni anno,de össze fog jönni,hidd el. :)

2013. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocs, ha nem az én válaszomra vagy kíváncsi.

Nekünk az első 3 hónap után jött össze, a többi viszont elsőre.

A nővéreméknek első 10 hónap után, a második 2,5 év után. :-(

Nem szabad feladni, sikerülni fog!!!

2013. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindket gyerek 3. probalkozasutan jott ossze (azert nem irok honapot, mert nem 28 naposak a ciklusaim, hanem hosszabbak). Ha minden igaz, most a 3. gyerekkel is 3. probalkozasra sikerult :) Holnap tesztelek :)
2013. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekünk az első első próbálkozásra sikerült de sajnos elvetéltem 6 hónap pihi után annyira rá voltam görcsölve hogy 2 évet váratott magára a kiscsaj ő most 2,5 éves ,és most újra elsőre sikerült 18 hetes vagyok :-)))
2013. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!