Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez terhesség tünete?

Lehet ez terhesség tünete?

Figyelt kérdés

Tudom nem láttok belém de annyira türelmetlen vagyok és kíváncsi vagyok, hogy tapasztalt-e valaki ilyet.

Szóval 22-re nem várom és jelenleg nem is érzek olyat ami arra utalna, hogy meg fog jönni. De most vannak olyan tüneteim amik menstruációs tünetek is lehetnek de eddig még soha nem tapasztaltam őket. 3-4 napja vettem észre, hogy nagyon érzékenyek a melleim, ha hozzáérek fájnak. A bimbóim nem szoktak annyira látszódni, de most látszódnak rendesen. A másik pedig az, hogy úgy érzem fel vagyok puffadva kicsit és kissé szeles vagyok. Pedig nem ettem semmi különöset. Szerintetek? Tapasztaltatok ilyet terhesség elején?


2017. jún. 20. 20:03
 1/8 A kérdező kommentje:
8-án volt ovulációm de akkor sajnos nem tudtunk együtt lenni, de együttvoltunk 7-én és 9-én is. Úgy tudom így is nagy eséllyel megfoganhat.
2017. jún. 20. 20:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek terhessegnek es menzesznek is tipikus jelei. Nekem volt ekkor is, akkor is.
2017. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mellfájdalom nekem soha nem volt mensi tünet. Most vagyok a ciklusom 19. napján, 29-re nem várom, de tegnap óta iszonyúan fáj mindkettő ha hozzáérek. Én emiatt bizakodom.

Drukkolok neked!

2017. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok neked! :)

Nekem is azért furcsa mert tényleg soha nem jelentkezett még ilyen tünet menstruáció előtt és máskor sem. Hát ha nem jön meg hétvégéig, akkor tesztelek :)

2017. jún. 20. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Első babámnál volt egy pár perces görcs és hasszurkám mikor megkellett volna jönnie. Kiderült hogy babát várok. Másodiknál már csak ezt a szurkát figyeltem de az nem jött. Volt helyette felgyorsult anyagcsere, nem is gondoltam hogy baba miatt. Harmadiknál már hasszurkát és az anyagcserémet sasoltam de egyik sem jelentkezett csak derék és hátfájás. Ezt csak azért írtam le mert amint látod bármi szokatlan utalhat babára.
2017. jún. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,


én úgy voltam, hogy a melleim nagyon feszültek/feszülnek és sokkal keményebbek mint általában, ez kb. 2-3 napja áll már fent nálam. Előtte is volt már hasonló, de akkor megjött, viszont most sokkal érzékenyebb mint a PMS tünet (legalábbis nálam) és tegnap du csináltam is tesztet, ami erős pozitív lett :)) Egyébként a melleimen az erek kicsit jobban is látszódnak mint szoktak. De a legbiztosabb a teszt, drukkolok!!! :)

2017. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Én pedig gratulálok és jó egészséget kívánok nektek! :))

Én is észrevettem, hogy talán jobban látszódnak az erek a mell környékén, kicsit meg is ijedtem. Bár az is lehet, hogy csak ettől a melegtől, ilyenkor van, hogy a kezemben is jobban látszódnak. Ma már nem annyira érzékeny, de azért még fáj kicsit ha hozzáérek. Holnap lesz a nagy nap... és még semmi jelét nem mutatja, ilyenkor már szokott valamilyen váladék jönni és kicsit feszülni szokott a hasam. Még egyelőre semmi. Bizakodó vagyok, aztán meglátjuk :)

2017. jún. 21. 10:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ha teszteltél :)
2017. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!