Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen gimi? 18éves vagyok,...

Terhesen gimi? 18éves vagyok, ifjúsági tagozatra járok (2éves érettségi nappali tagozaton szakma után). Most végeztem első évvel, sajnos lehet úgy alakult hogy a gyógyszer amit betegségre írtak fel nekem kiütötte a fogamzásgátlót.

Figyelt kérdés
Már 3.hete nem jön meg, bár csináltam három x-epiles rapid tesztet is de 1 csíkos lett mind. Ettől függetlenül nagyon sokat görcsölök, egyszer volt vérzésem és teljesen megörültem hogy talán megjött, de csak pecsételő vérzés volt. Nőgyógyászhoz még csak 2 hét múlvára kaptam időpontot! :( Barátom mindenképp elakarja vetetni, mert szerinte ha megszülöm csak megragadunk ezen a szinten és életünk végéig gürizhetünk, és hogy ezért oda az ausztriai munkám a Magyarországiból meg mi se élünk majd meg nem hogy egy gyerek. Bár tudom hogy igaza van de nem lennék képes megöletni. De nekem talán most a fenti a legfontosabb kérdés jelen pillanatban.

2017. jún. 21. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A teszt szerint nem vagy terhes... Akkir valószínű nem is vagy az,mi a fenét aggódsz?
2017. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Tartok tőle, hogy ez inkább mióma. :( Nagyon sürgősen keress fel egy nőgyógyászt, ne várd ki a két hetet.
2017. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nővérem mikor terhes lett neki is volt hogy egy csomó tesztje negatív lett az első másfél hónapban. Csak ezért. De nem is ez a lényeg, csak szeretnék felkészülni hogy maradhatok-e ebben a suliban vagy esetleg át kell mennem estire?
2017. jún. 21. 09:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nagy valószínűséggel nem vagy terhes, de ha mégis, nyugi, mások is be tudják fejezni a tanulást gyerek mellett. én egetemet fejezem babával, nem lehetetlen.
2017. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én maradtam... Igaz, azóta a gyermek már egyetemre jár. :)
2017. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miómára nem is gondoltam, mindenképp elmennék így is úgy is nőgyógyászhoz. Kartonzóban mondtam hogy ez nekem sürgős de azt mondták nekik csak akkor sürgős ha van pozitív teszt és vérzek..
2017. jún. 21. 09:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mihamarabb idopontot foglalni egy nogyogyaszhoz? Harom hete kellett volna megjonnie de azota kesik? Tobb fele terhessegi tesztet is csinalj, ilyenkor mar ki kellene mutatni a terhesseget ha fennall. Az h volt egy kis verzes, szinten a terhesseg ellen szol. Szerintem 70% h nem vagy terhes, de en a helyedben elmennek orvoshoz egy ultrahangra minel hamarabb
2017. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon jól gondolkozol, hogy nem lennél képes elvetetni! Ha tényleg terhes vagy, biztos nagyon jó anyuka leszel! A suli dolog szerintem azon is múlhat, hogy a szüleid segítenének-e a kisunokájuk gondozásában, hogy te többet tudj a tanulmányaiddal foglalkozni. De amúgy estin végezni egy sulit biztos nem olyan veszedelmes dolog, a kisbabád pedig meg fog hálálni minden percet, minden erőfeszítést, amit érte teszel. Ő már most is Téged tart a világ legnagyobb kincsének :-)
2017. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy a Medi-lab teszt mindig bejött (előző válaszoló vagyok, 3 gyerek boldog anyukája).
2017. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a sok választ.

Megvettem azt a tesztet amit ajánlottál és sajnos számunkra "rossz" eredményt hozott. A nőgyógyász is megerősítette az aggodalmam, hát így hozta a sors. Nagyon szépen köszönöm a sok levelet amiben mind a segítségeteket ajánlottátok és nem letorkoló választ küldtetek.


A babát megtartom bár erre egy 2éves nagyon boldog kapcsolatom ment rá. Sajnos az expárom még nem érzi magát késznek erre, ezért kell most neki egy kis "idő". A családsegítős felsorolta a lehetőségeimet valamint megnyugtatott hogy az iskolát befejezhetem. Most amíg lehet több hónapnyi kemény munka és spórolás jön hogy egyedül mindent biztosítani tudjak neki. Nagyon sok erőt adott az a rengeteg bátorító levél. Köszönök mindent! :)

2017. júl. 5. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!