Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyenek a Dr. Chen étrend...

Milyenek a Dr. Chen étrend kiegészítők? Jó minőségűek? Csak mert most szeretnék elkezdeni néhány étrend-kiegészítőt szedni és érdekelne, hogy járnék a legjobban.

Figyelt kérdés

Szóval hamarosan érettségi, nyelvvizsga meg az egyetem és néha érzem, hogy nem úgy megy már az agyam ahogy kéne. Utána néztem és egy helyen írtak pár készítményt, máshol meg jobb ha egy dolgot tartalmaznak a kapszulák. Főleg 4 összetevőt találtam, ami fontosnak tűnik (ginseng, szójalecitin, halolaj, hernyógomba). Ezekről kérnék egy véleményt, illetve (lehetőleg) olcsó alternatívát:


Ginseng:

[link]


Szójalecitin:

[link]


Halolaj:

[link]


Hernyógomba:

[link]


Kérlek ne nézzetek hülyének, mert tényleg kezdő vagyok ebben a témában és nagyon fontos lenne hogy jól menjen az érettségi. És nem is vagyunk túl gazdagok, hogy bármit megtudnék venni.


Köszönöm! :)



2014. dec. 16. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korrekt, hozza a minőséget, nem megfizethetetlen. Látom cordiceps, nem viccelsz :)


Na abból nem tudom tényleg jó minőségű-e, kicsit olcsónak tűnik.. az nagyon drága cucc ám. Meg elvileg jó is.


A többi cucc jó áron van szerintem, én omega3-at vettem amire most emlékszem Chen bácsitól, hát mit vártam.. mit mondjak, rendben volt? Szerintem ja. Ha nem lenne rendben azt sem venném észre ez hozzátartozik az igazsághoz..

2014. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hopplá igen, ginsengben bíznék benne. Az gyakoribb gyógynövény, nem annyira ritka és drága cucc mint a cordyceps. Egészségedre!
2014. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szóját én nem ennék.
2014. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég maga a Ginseng, napi 2x1, lehetőleg 5-6 körül vedd be az utolsót, ha nem akarsz éjjel 2-ig fent maradni. :)
2014. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanuláshoz ezeket ajánlom:

1. Ginzeng - minimum 500 mg

2. Guarana - szintén legalább 500 mg

3. Gingko Biloba - minimum 50 mg

4. Halolaj - 3-5 kapszula, az EPA és DHA tartalom együtt legyen legalább 1 gramm

5. multivitamin vagy legalább egy B-komplex

2014. dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!