Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen gimi? 18éves vagyok,...

Terhesen gimi? 18éves vagyok, ifjúsági tagozatra járok (2éves érettségi nappali tagozaton szakma után). Most végeztem első évvel, sajnos lehet úgy alakult hogy a gyógyszer amit betegségre írtak fel nekem kiütötte a fogamzásgátlót.

Figyelt kérdés
Már 3.hete nem jön meg, bár csináltam három x-epiles rapid tesztet is de 1 csíkos lett mind. Ettől függetlenül nagyon sokat görcsölök, egyszer volt vérzésem és teljesen megörültem hogy talán megjött, de csak pecsételő vérzés volt. Nőgyógyászhoz még csak 2 hét múlvára kaptam időpontot! :( Barátom mindenképp elakarja vetetni, mert szerinte ha megszülöm csak megragadunk ezen a szinten és életünk végéig gürizhetünk, és hogy ezért oda az ausztriai munkám a Magyarországiból meg mi se élünk majd meg nem hogy egy gyerek. Bár tudom hogy igaza van de nem lennék képes megöletni. De nekem talán most a fenti a legfontosabb kérdés jelen pillanatban.

2017. jún. 21. 09:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy alakult a sorsotok?
2019. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!