Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szépek ezek a...

Szerintetek szépek ezek a nevek? Mennyire gyakoriak a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Lány nevek: Adrienn, Enikő, Petra, Natália, Julianna, Zsuzsanna, Szonja,


fiú nevek: Zétény, Marcell, Tamás, Mihály


Azért kérdezem, mert a kornyezetem érdeklődött, hogy fogjak hívni a babat, és mindegyikre grimaszt vágnak. Nem ez alapján választanánk nevet, hogy mások hogy reagálnak rá, csak nem értem, miért ez a reakció.


2017. jún. 21. 10:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nekem az Enikő, Julianna, Zsuzsanna és a Mihály tetszik.

Itt a statisztika, melyik milyen gyakori:

[link]

Ettől még lehet egy ritka névből kettő majd az oviban/osztályban/munkahelyen és lehet gyakoribb a neve, pont mégsem találkoztok vele.

2017. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Zsuzsanna és a Tamás nagyon szép, nálam is listás volt, de le lettem szavazva, főleg a Tamással.

Így ha fiú lett volna, Marcell lett volna. Kislány lesz, így Lilinek fogjuk hívni.

2017. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyikből van ismerősöm, leírom hogy melyek 50 felettiek (én azokat nem adnám): Julianna, Zsuzsanna, Mihály

Én csak ezeket nem adnám, és nem azért mert csúnyák hanem mert elég öregesek (számomra)

2017. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%

Nekem lányból a Veronika, Viola, Lilla, Hajnalka, Júlia, Ilona, Ibolya, Imola, Izolda (igen, tetszik egy csomó I betűs :D), Zita, Katalin. illetve a Tímea, de a Timi becézés nem tetszik.


Fiúból: az általad felsoroltakon kívül Balázs, Bálint, György, Ármin, Máté

2017. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Juliannát nem ismerek, a többi nevet több ismerősöm is viseli. legtöbb az Adriennt és a Zsuzsannát, Szonját viszont csak egyet ismerek, a húgomat.

Fiú nevek közül csak Mihály nevű ismerősöm nincs. Marcellből viszonylag sok van, szinte mind kisgyerek.

Ne foglalkozz a grimaszokkal. Nem lehet olyan nevet találni, ami majd mindig mindenkinek megfelel. És nem is kell.

2017. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Adrienn,Szonja és Natália nekem nagyon tetszik,habár utóbb említett a baráti körömben nagyon népszerű lett. A Petra is szép név, számomra az ilyen középkategória (egy Petrát ismerek). Enikő,Julianna és Zsuzsanna nem tetszik. Juliannából és Zsuzsannából ismerek egy párat. Férfi nevek közül a Tamás és a Marcell tetszik,a Mihály és a Zétény egyáltalán nem.Viszont a Marcell és a Zétény szerintem eléggé gyakori. :)
2017. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek üdítően értelmezhető nevek a mai őrület-áradatban. Úgy érzem, visszaadtad az emberiségben vetett hitemet! Ezek közül nekem az Enikő és a Julianna tetszik legjobban. Szép még: Réka, Eszter, Boglárka, Orsolya, Sára, Dorottya, Ágota... A fiúneveitek is jók, de nekem a kedvenceim: Miklós, András, Gábor, Balázs, Szabolcs, Csaba, Márton, Ákos
2017. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem mind tetszik.

Adrienn: egyet ismerek, ő 10 év feletti

Enikő: kettőt ismerek, egy 35 év felettit és egy 5 évest

Petra: ebből sokat ismerek, lehet kifelejtek valakit de 10 feletti a számuk, itt is van kisbabától felnőtt, negyvenes nőig mindenki

Natália: egyet se ismerek

Julianna: Hármat ismerek, de kettő 40 feletti, egy meg 25 feletti

Zsuzsanna: hirtelen 5 ember ugrik be, a legfiatalabb 12 éves, a legidősebb 80 feletti

Szonja: kettőt ismerek, mindkettő egy év alatti


Zétény: ebből is többet ismerek, azt hiszem vagy 6ot biztos, a legfiatalabb pár hetes, a legidősebb 17

Marcell: nálunk a 10 év alatti korosztályban az egyik leggyakoribb, sokat ismerek

Tamás: hármat ismerek, a legfiatalabb 12 éves, a legidősebb 38

Mihály:többet ismerek, a legfiatalabb 2 éves, a többiek 40-50 felettiek.


Nekem legjobban a Natália/Julianna és a Tamás/Mihály tetszik. Ezek bármelyik korosztálynál megállják a helyüket, de igazából mindegyik szép.

2017. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Lányok nem különösebben gyakoriak, nekem csak az Adrienn, Petra, Julianna tetszik, de a többi is teljesen rendben van.

Fiúból a Zétény és a Marcell baromi gakori, Tamás akad, a Mihály nevű kisfiút nem ismerek. Én ezt adnám épp emiatt.

2017. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik teljesen jó, szép név. Mondjuk a Zétény nem tetszik, de nem azért mert csúnyának tartom, hanem valahogy nem fog meg.


A Marcell nekem nagyon tetszik, de csak azért nem adtuk a fiúnknak, mert soha senki nem hívná Marcellnak, mindenki Marcizná, amit én úúúúútálok.


A felsoroltak közül a legjobban a Julianna és a Tamás tetszik.

2017. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!